PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607310}
7,7 689
ocen
7,7 10 1 689
Star Wars: Jedi Knight Dark Forces II
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Dark Forces II

Dodatek to tej gry - Mysteries of the Sith, to jedna z moich ulubionych gier. Grając więc w Dark Forces II czułem się jak w domu. Na plus na pewno 21 misji, dwa zakończenia, fajna rozgrywka, aktorzy w cutscenkach, dobrze dopasowana muzyka (choć nie wszędzie), no i kocham gry na tym silniku, taki sentyment. Dla nie jednego to brzydota, dla mnie to miłe wspomnienia. Tajemnice Sithów miały jednak fajniejsze lokacje, szybciej byliśmy Jedi-najemnikiem, więcej postaci, lepszy dubbing... Pojedynki Jedi na równi - w Dark Forces II najpierw Yun, później bracia Sith - zmutowany Gamorreanin i małpojaszczurka, Maw, Sariss albo Yun, Boc i na koniec Jerec. W Tajemnicach Sithów mieliśmy klona, alter ego Mary Jade, dwa pojedynki z ciemnym Kylem oraz martwych Sithów. Więc remis.
Najbardziej za złem mam, że mało takich ekstra lokacji oraz mroczni bohaterowie mnie jakoś nie zachwycili. Nie byli źli ale na pewno mógł być ktoś lepszy. Jerec - aktor dobry, postać mroczna, ale jakoś rasa ślepych ludzi mnie nie zachwyciła. Boc - roześmiany Twilekanin to ciekawa sprawa, chociaż nie pasował mi jakoś do tych złych, ale nie ma co - polubiłem gościa :) Yun - postać adepta, zwyczajnego człowieka, ale aktor zrobił na mnie wrażenie. Sariss - postać mega zwyczajna, przeciętna. Maw - fajna postać, szczególnie ten pysk miał wstrętny, a bracia Sith nic szczególnego.
Podsumowując, udana i fajna gra, chociaż ja i tak zawsze będę zakochany w Mysteries of the Sith. Do Dark Forces II na pewno kiedyś wrócę, jakby fani mieli dostęp do takich "spraw" to ja bym chętnie na tym silniku coś stworzył :)

ocenił(a) grę na 8
ElGladiator

Ps. Zapraszam na mój kanał na youtube - El Diablo. Nagrałem już let's play z Mysteries of the Sith i właśnie jestem w trakcie nagrywania Dark Forces II, zapraszam :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones