PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607312}
8,1 4 709
ocen
8,1 10 1 4709
Star Wars: Jedi Knight II Jedi Outcast
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast

Polecam każdemu (któremu do gry nie jest potrzebna super grafika).
Po prostu doskonała gra bez żadnych zastrzeżeń.w dodatku ma multiplayer i jest długa co
teraz się rzadko zdarza.
Jestem zawiedziony ponieważ płytka mi się po odzierała a tej gry nigdzie nie ma w żadnym
sklepie , na allegro jest tylko używana i to drogo a nie da się ściągnąć próbowałem wiele
razy :( (tego najbardziej żałuje że już w to nie zagram)

użytkownik usunięty
alek_ryrych

Co najwyżej z elementami RPG, na minus daję trochę wkurzającą dziewczynę-partner Kyle'a. Gra w singlu o wiele lepsza od Jedi Academy.

Yyy a czemu cie wkurza??

ocenił(a) grę na 9
alek_ryrych

Grę uwielbiam i chciałby żeby zrobili nową (i nie wstylu Force Unleashed)... ale RPG? lol

A gdzie masz tutaj odgrywanie ról? Nie masz nawet kontroli nad rozwojem postaci ni wyboru zakończenia. Wiem, że wytykając to jestem tylko denerwujący, ale nie mogłem się powstrzymać.:-)

ocenił(a) grę na 7
RoderickUsher

RPG z której strony bo ja nie widzę....

ocenił(a) grę na 9
alek_ryrych

W sumie gra zajebista oczywiście ale czy to RPG? Nieee... W sumie rozwój postaci i zdobywanie ekwipunku jest ale ekwipunek rośnie jak w innych FPS a rozwój postaci jest uzależniony od poziomów, nie ma tutaj żadnego wyboru.

ocenił(a) grę na 8
alek_ryrych

Możesz kupić na Steamie normalnie, z tym, że jest droga jak wszystkie gry z pod znaku Star Wars.

A co do miodności tej gry nie mogę się nie zgodzić. Mimo, że jest stara, nie ma wypasionej fizyki i grafiki, to i tak bije na głowę sztuczną The Force Unleashed i pozwala się poczuć jak prawdziwy Jedi (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones