PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607313}
8,1 6 441
ocen
8,1 10 1 6441
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Wielokrotnie spotykałem się na youtube z pewnymi komentarzami. Konkretniej tyczącymi się pojedynków na miecze świetlne z epizodów I-III. "Pamiętacie te czasy, gdy to były walki na miecze, a nie pokazówka akrobacji?" "Tania tandeta..." Ci sami ludzie w większości wychwalają pod niebiosa tą oto grę :)

Ketosz

To wyjaśnia dlaczego ja nigdy nie byłem tak negatywnie nastawiony do Nowej Trylogii jak reszta fanów. Ja swoją przygodę z SW tak naprawdę zacząłem od Jedi Outcast, dlatego byłem rozczarowany walką Jedi w Starej Trylogii

knocun1

chyba mam podobnie.

ocenił(a) grę na 9
knocun1

Miałem dokładnie tak samo, w szczególności przy najgorszym pojedynku na miecze świetlne ever - Vader vs Obi Wan

ocenił(a) grę na 9
Ketosz

Na szczęście LucasArt produkując Star Warsy ma głosy Białej nacji Polaczków w 4literach i bardzo dobrze bo ja lubię Star Warsy takimi jakimi są a wasze zdanie możecie sobie wsadzić.
Mieszkaniec Zawiercianskiego powiatu.

ocenił(a) grę na 9
Mariusz_1986

a cytując użytkownika pierwszego "tanią tandetę" to wszyskie produkty POLSKIE są wg tanią tandetą

ocenił(a) grę na 7
Ketosz

Po części można się zgodzić, ale jednak gra i film to nie to samo. Podczas filmu masz parę pojedynków na miecze, a tutaj parę w ciągu paru minut.
Przy czym mi się pojedynki z pierwszych epizodów podobają, choć same filmy średnio. Nie z powodu samych walk, ale z innych powodów

Ketosz

Ja akurat uważam, że walki to jedna z rzeczy, która udała się lepiej niż w starej trylogii. Niewielu rzeczy. ;)

Ketosz

Ale film to nie gra, w tym sęk ;) Do gry to pasuje, do filmu niekoniecznie. W filmie wolę zobaczyć jak się konkretnie tymi mieczami napierdzielają, a nie jak balet odtańcowują :P

ocenił(a) grę na 9
Ketosz

A gdzie tu hipokryzja? Czego innego oczekuję od gry, czego innego od filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones