PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607313}
8,1 6 440
ocen
8,1 10 1 6440
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Moje typy to
1 moja postać a grałem twi'leka
2 Luke Skywalker
3 Tavion
3 Kyle katarm
4 Ragnos
A planety to
1 Korriban
2 Yavin 4
3 Hoth
4 Tatooine

ocenił(a) grę na 9
wort801

Postacie :
1 moja postać (zabraczka)
2 Tavion
3 Alora
4 Kultysta którego zabijamy w pierwszej misji :)
Planety
1 Kril'dor
2 Chandrila
3 Korriban
4 Yalara

loukas321

dzięki za wpisz

ocenił(a) grę na 9
wort801

Ja osobiście grałem już wszystkimi rasami facetów i kobietą człowiek. Najbardziej chyba lubię człowiek facet :D Bardzo lubię też postać Kyle Katarna (jeszcze sentyment z mojej ukochanej gry z dzieciństwa - Mysteries of the Sith, ale w Jedi Academy był naprawdę świetny) i jeszcze postać Alory mi się podobała. Tavion taka zwyczajna dla mnie, Ragnos ok, Rosh charakterystyczny ale nie lubiłem go, a Luke Skywalker... mówiłem na niego "smutas" bo tylko gada poważne rzeczy z takim tonem jakby miał umierać zaraz.
Moje ulubione misje, planety - Taspir 3 i Korriban (moje ulubione), ale ok było również Coruscant, Nar Kreeta, Kril'dor oraz Byss. Szkoda, że była tylko jedna misja pokroju Byss gdzie trafiamy na imperialny statek. Taspir super bo fajna struktura planety, pół na pół walki z Sithami i imperialnymi, a Korriban to już kwintesencja walki z Sithami :) Lubię też przechodzić na ciemną stronę mocy bo wtedy mam dwa razy więcej jedi do pokonania :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones