PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607313}
8,1 6 440
ocen
8,1 10 1 6440
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Wspaniała

ocenił(a) grę na 10

Ze wszystkich gier w świecie SW ta jest moją ulubioną zaraz po The Force Unleashed (pierwsza część bo druga była słaba). Może nie ma otwartych lokacji jak w KOTOR-ach jednak ma o wiele bardziej efektowne walki. Nic nie jest w stanie opisać frajdy jaką dawało mi posługiwanie się mocą, rażenie piorunami, spychanie w przepaść, coś wspaniałego! Fabularnie może nie odkrywa Ameryki ale opowiada zgrabną historię w której chciałem zobaczyć co będzie dalej. Szkoda że nie powstała druga część. Jeśli ktoś odświeżyłby rozgrywkę do poziomu TFU to nawet historia mogła by być niemal identyczna a i tak na pewno bym w nią zagrał.

ocenił(a) grę na 8
Pencilio

W TFU mnie gryzła potęga tego padawana... Z jego potęgą, mógł zniszczyć Sidiousa, Vadera, Luke'a wszystkich trzech na raz. Trochę przekoksany typ. Z kolei tutaj było nieco inaczej, poziom był wyregulowany i każdy mógł Cię zabić.

ocenił(a) grę na 8
Pencilio

To chyba nie grałeś w "Jedi Knight 2: Jedi Outcast". Co się tyczy wypowiedzi czesiola, tam to dopiero był poziom trudności. Przeciwnicy byli piekielnie inteligentni, choć teoretycznie identyczni (także graficznie), jak w "Jedi Academy".

I nie, to nie jest sequel: teoretycznie to "Jedi Academy" jest trójką, przy której z jakiegoś powodu nie dano cyfry.

ocenił(a) grę na 10
Ketosz

Ketosz grałem w Jedi Knighta 2 i uważam że również był bardzo dobry. Jednak Jedi Academy było moim zdaniem lepsze, miało ciekawszą fabułę i bardziej emocjonujące walki. Przynajmniej takie jest moje zdanie i jeśli ktoś uważa inaczej to nie mam zamiaru się z nim kłócić. Co do TFU to fakt że moc bohatera była przesadzona ale z drugiej strony dzięki temu walki były niezwykle efektowne. A co do możliwości pokonania Vadera i Luke'a to cóż , nikt nie mówił że bohater ich nie pokona :D

ocenił(a) grę na 8
Pencilio

Najtrudniejsza była walka z Vaderem, jak się wybrało zakończenie po ciemnej stronie mocy. Ośmielę się stwierdzić, że nawet trudniejsza od walki z Imperatorem. Palpatine ciągle puszczał błyskawice, które z dużym refleksem w bloku można było banalnie łatwo w niego poodbijać. Do tego ciągle przyzywał sobie posiłki w formie gwardii królewskiej i senackiej, na których zabijaniu można się było podleczyć. :)

ocenił(a) grę na 10
Ketosz

jak dla mnie ideałem była by gra ze stylem walki z TFU, poziomem trudności z JK 2 , klimatem i fabułą w stylu JA oraz wolnością, dialogami i wyborami z KOTOR-a ale dzisiaj raczej by nie była zbyt popularna bo w dobie gier dla każdego nikt nie lubi się trochę pomęczyć

Pencilio

Tfu to prosta nawalanka w stylu diablo, z kombosami i niezłą fabułą w części 1. Niema ani tak dobrych przeciwników ani systemu walki mimo, że bossowie są epiccy.
Niestety, jedyną grą z tak dobrym systemem walki poza poprzedniczkami jest... Dark messiah of might and magic czyli gra z innym klimatem i i znacznie wolniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones