PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607313}
8,1 6 435
ocen
8,1 10 1 6435
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
powrót do forum gry Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

Ta gra to wyłącznie machanie mieczami przerywane machaniem mieczami...
W Jedi Outcast wszystko było bardziej zróżnicowane i logiczne.

archanix

Niestety zgadzam się. Gra rozkręca w połowie dopiero. I jest dużo łatwiejsza niż pierwsza część. Graficznie nic się nie zmieniła ale za to walki na miecze są niezłe. Szkoda, że tak mało skinów na Singla dali.

ocenił(a) grę na 8
Szajba

Jedi outcast nie było częścią I a II serii jedi Knight i III serii Dark Forces(wiem, że to dziwnie wygląda, ale outcast będąc trzecią jest tytułowana jako druga:/).

Jedi Outcast miało lepszą fabułę(mimo iż trochę powtórzoną z Dark Forces, jak motyw armii, co nawet Katarn skwitował w pewnym momencie), lepszy klimat, ciekawszego wroga i możliwość walki u boku Luke'a Skywalkera:D

ocenił(a) grę na 10
Szajba

Wszystko jest do zrobienia za pomocą modów..(W sensie skiny w sp)

archanix

Tym niemniej gra się naprawdę przyjemnie. Klimat SW jest fajnie odwzorowany a i grafika się nawet bardzo nie zestarzała. Jedi Outcast i Jedi Academy to moje ulubione gry z universum Star Wars, choć Kotory (zwłaszcza pierwszy) też są świetne i są wysoko na mojej liście ulubionych RPG.

ocenił(a) grę na 9
Hatus

Według mnie Academy ma wywalone multi. Ileż ja godzin spędziłem na pocinaniu w ten utwór :) Fabuła w singlu rzeczywiście siada ale nie powiedziałbym, że tytuł jest gorszy od Outcast.
Jak dla mnie najlepsze pod względem fabuły są Kotory!

dVinci

bożesz, multi w academy było doskonałe :D

właśnie sobie przypomniałem, jak dla zabawy na jednym z serwerów zamiast się naparzać, wszyscy bawili się w chowanego i jedna osoba szukała xdd dobre czasy, dobre czasy.

Patty Diphusa

No i tryb siege, ależ on dawał frajdę i radochę :)))

użytkownik usunięty
archanix

ja bym bardziej powiedział że bardziej przystępny od Jedi Outcast i właśnie w niej utknąłem w pierwszej misji(sic!!) a kolei w
Jedi Academy jest trudniej się zaciąć,walki dają frajdę,nawet jest rpg w wersji light,i świetne multi.

ocenił(a) grę na 9
archanix

Ja uważam, że to najlepsza część serii. Grałem w Jedi Outcast i moim zdaniem jest to gra bardzo nużąca i niewykorzystująca w pełni możliwości walki mieczem świetlnym. Natomiast w Jedi Academy grało mi się 100 razy lepiej i to naprawdę dobra gra. Mimo upływu lat często do niej wracam.

ocenił(a) grę na 10
damiannagel

+1
Właśnie tego mi brakowało w outcast'cie - tak genialnej, dynamicznej i widowiskowej, a jednocześnie tak prostej w "obsłudze" walki mieczami. Dlatego uważam, że to jest najlepsza w ogóle produkcja z tematyki gwiezdnych wojen :) (możecie się nie zgadzać, to moja opinia ;) )
Dodam jeszcze, że grałem w to przed chwilą (tzn przed chwilą skończyłem przechodzić <uwaga mini-spoiler> obiema ścieżkami mocy) i przyznaję się bez bicia, że silnik q3a nawet po 13 latach od jego wyjścia daje radę graficznie. Nie wpominając o dynamice rozgrywki :)

ocenił(a) grę na 9
Rain_ek

czy wy też mieliście problem z misją z więźniami i rancorem ? ;D

ocenił(a) grę na 9
archanix

"W j

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones