PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 316
ocen
8,7 10 1 10316
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Arcydzieło !

ocenił(a) grę na 10

Według mnie najlepsza gra Rpg w historii. Świetna fabuła ( ach ten zwrot akcji :D). Grafika
jak na tamte czasy też dobra. Za każdym razem gdy się ją przechodzi odkrywa się coś
owego !

slyhint

Potwierdzam, MEGA, ULTRA Gra, chyba najlepsza ze wszystkich grach ze Star Wars.

użytkownik usunięty
slyhint

Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich gier Star Wars. Świetna fabuła i bardzo dobra rozgrywka. Czego chcieć więcej :) Choć muszę przyznać, że fabuła wydawała mi się typowa, aż do pewnego momentu :p

ocenił(a) grę na 8

Warto zagrać? Nasłuchałem się wiele dobrego, ale nie przepadam za turowym system walki.

użytkownik usunięty
kaioken26

Szczerze mówiąc trochę dawno grałem, więc o samej rozgrywce nie mogę powiedzieć za dużo :) Ja również nie przepadam za turowym systemem walki, ale ten w SW: KOTOR podobał mi się. Najbardziej mógłbym porównać chyba do Dragon Age, tu też jest aktywna pauza. Dla mnie gra jest świetna, ma ciekawych bohaterów i dobrą fabułę. Zdecydowanie polecam :)

ocenił(a) grę na 8

Najbardziej sobie cenię w grach fabułę i klimat. Jeśli te są na odpowiednim poziomie w SW: KOTOR to turowy system raczej nie będzie wielkim minusem. Chyba się skuszę. Dzięki ;)

kaioken26

I jak wrażenia?

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

Na razie bardzo pozytywne. Gram już drugi dzień i przyzwyczajam się do systemu walki. Jest w tej grze niewątpliwy urok i klimat. W tej chwili jestem na Taris i z wielką przyjemnością będę grał dalej.

kaioken26

Również polecam :) Najfajniejsze w tej grze jest chyba to, że samemu decyduje się czy twój bohater będzie zły czy dobry, miłym przywócą dla swojej drużyny czy ich mordercą...etc. Fabuła jest także całkiem niezła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones