PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 316
ocen
8,7 10 1 10316
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Generalnie oceniam na 8/10. Mogło być lepiej, kilka rzeczy mnie denerwowało:

1) Walka. Bardzo, bardzo niewygodny system. Denerwował swoją sztywnością. Te tury są opracowane tragicznie. I nie mam na myśli tego, że fajniej byłoby siekać przeciwników w stylu Dragon Age II, po prostu... jestem na "nie" jeśli chodzi o walkę w KOTOR. Szkoda, że w kolejnej części jest prawdopodobnie to samo.

2) Bugi. Miałem wersje 1.03, niby coś poprawiała, ale i tak doświadczałem błędów. Np. kilka razy questy potrafiły mi się "źle zacząć" np. ten w bazie republiki, kiedy przybywamy do kompleksu pod wodą, ni stąd ni zowąd Carth zaczął biec przed siebie jak opętany. Gdy wczytałem wcześniejszego savegame (zaraz przed wylądowaniem na dole), to tym razem było OK. Itp. Inna sprawa: tłuczemy jakąś bandę, zabiliśmy wszystkich -> save game, jednak gdy później dałem load game, zabici przeciwnicy ponownie grasowali.

3) Czułość myszki podczas mini-gry polegającej na zestrzeliwaniu wrogich statków. Tragedia. Podczas gry wszystko było OK, natomiast podczas mini-gry czułość była fatalnie niska. Aby obrócić działo o 180 stopni, trzeba było się namachać jak cholera.


Natomiast na plus oczywiście fabuła, muzyka oraz długość rozgrywki - całość zajęła mi ponad 70 godzin, a nie wypełniłem totalnie wszystkich questów. Postacie z drużyny również były w miarę ciekawe. Dostosowywanie broni i pancerzy - fajna rzecz. Ale przede wszystkim ten kultowy zwrot akcji, nie spodziewałem się czegoś takiego.

Niedługo zaczynam The Sith Lords.

ocenił(a) grę na 7
Holl

Dodaj jeszcze do wad "konsolowe" menu, które jest cholernie nieczytelne i przeklikane. Wielokrotnie po dluzszej przerwie w grze nie wiedzialem gdzie jestem i co tutaj robie, bo bezuzyteczny dziennik dawal tylko niejasne wskazowki co do tego co nalezaloby poczynic w tej lokacji, a opis questow sprowadzal sie do zdania-dwóch. I menu ekwipunku, gdzie zbieralo sie mase sprzetu i innego dziadostwa bez jasnych wskazan co robi co, i ze skomplikowanym klikanym systemem jego zmiany.

ocenił(a) grę na 10
mhrocznyszatan

1.No cóż gra bazuje bodaj na d20 a tam jeśli ktoś cię tnie mieczem i wychodzi mu że trafił to żadne ''uniki'' nie pomogą tak to już jest no ale przed granatem można zwiać:D.
Fakt walka jest trochę sztywna ale animacje są całkiem fajne moim zdaniem, miło popatrzeć jak się okładają mieczami:D.
2.No cóż każda gra ma jakieś błędy mi na przykład w obecnej konfiguracji lubi się po prostu bez powodu zawiesić czasami(może dlatego że mam mniej ram niż jest zalecane ale mam powyżej minimum wiec)...,
3.To żadna niedogodność tą grą należy sterować przy użyciu klawiatury a myszy używać tylko do dokładnego celowania w mini gierkach tak gram i przy pierwszym ''przelocie'' udaje mi się zestrzelić co najmniej 3 myśliwce.....

Co do długości to bym się kłócił ale grywalność tej gry jest wielka.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones