PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 318
ocen
8,7 10 1 10318
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Nie będę ściemniał, spytam wprost: trzeba być obeznanym w świecie SW by zagrać w tę grę? Bardzo chciałbym spróbować (bo ponoć to jeden z lepszych RPGów), a o realiach SW wiem tyle, ile z filmów. Obejrzałem starą i nową trylogię. Jak to wygląda?

ocenił(a) grę na 10
Karton20

Nie trzeba się znać na gwiezdnych wojnach jak obejrzałeś filmy to wystarczy.

Karton20

Obejrzenie samych filmów zdecydowanie wystarczy. Powiem nawet więcej, dzięki tej grze zdobędziesz sporą wiedzę na temat świata Star Wars i może się w nim tak jak wielu(w tym i ja) zakochasz ;)

ocenił(a) grę na 10
Karton20

Graj śmiało. Akcja i tak dzieje się kilka tysięcy lat przed filmami. Wprawdzie jest trochę odniesień do wydanych sprzed wydania gry komiksów "Tales of the Jedi", ale czysto ciekawostkowych i takich że... cóż: ja nie miałem pojęcia o tej serii komiksowej i dopiero fascynacja ciekawostkami i bogatym folklorem tych czasów naprowadziła mnie w internecie na istnienie tej serii xd. W grze roi się od NPC, z których każdy ma-jeśli tylko się tego zapragnie-coś ciekawego do opowiedzenia. Historii i gawęd jest istne multum.

Już pomijając niesamowity klimat i fabułę, gra jest fantastyczna także w gameplayu. To jedna z nielicznych znanych mi gier, gdzie wiernie odwzorowano współpracę drużyny w walce. Walka jest turowa (ruchy po kolei i na zmianę z ruchami przeciwników, choć ruchy wielu spokojnie się czasowo nakładają), ale w każdej chwili można włączyć pauzę i przełączać się między obecnymi przy nas kompanami i planować do 3/4 ich ruchów wybiegających w przyszłość. Niesamowite i jakże proste odwzorowanie współpracy zgranej i zorganizowanej kompanii.

Karton20

Nie trzeba nawet znać filmów. Z tej gry i z jej kontynuacji dowiesz się więcej o SW niż z filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones