PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 316
ocen
8,7 10 1 10316
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Podobne gry:D

ocenił(a) grę na 10

Znacie gry które podobnie jak kotor mają genianą fabułe?
Według mnie ta gra to majstersztyk:D

ocenił(a) grę na 10
Venedet

probowales Star Wars Kotf? naprawde dobra gra, efekty brak ograniczen. mozesz praktycznie rzucac wszystkim co masz pod reka. do tego swietna grafika, i to czego brakowalo poprzednim gra z serii obecnosc postaci z filmu: )

ocenił(a) grę na 10
Venedet

Ja mogę ci polecić bardzo podobne NeverWinter Nights1 i 2 oraz konntynuacja Kotor 2

ocenił(a) grę na 10
Venedet

z całego serca polecam serię Mass Effect

ocenił(a) grę na 10
derNorweg

Em ,NN nie ma genialnej fabuły......

ocenił(a) grę na 7
WOLVERINE55

Oj nie, nie ma. Z genialnych fabuł, to ciągle mam podjarkę Baldurem.

ocenił(a) grę na 10
mhrocznyszatan

Najlepszy jeśli idzie o fabułę był KOTOR takiego szoku w żadnej grze RPG nie nie doznałem jak tam:D.
Baldur hm niezły ale bez przesady.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Dokładnie tent, twist pod koniec gry w KOTORZE wgniatał w ziemię , jak dla mnie KOTOR to najlepsza gra w jaką grałem i zamiast robić n-tą odsłonę Call of Duty mogli by zacząć robić podobne gry.^^

ocenił(a) grę na 10
Venedet

E tam man na myśli Leviatana ta opcja ''wyboru'' pod koniec nie robiła już takiego wrażenia:D.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Wyboru? Miałem na myśli informacje jakiej udziela nam Malak o naszej postaci-.-

ocenił(a) grę na 10
Venedet

Ale to jest mniej więcej druga połowa gry nie koniec:D.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Możliwe, szkoda że bardzo mało jest gier z tak świetną fabuła-.-

ocenił(a) grę na 10
Venedet

A w Planescape grałeś?,dość ''przegadany ale naprawdę nietypowy no i grafa choć 2D przyjemna:D.
A barwność postaci przebija kilka gier razem wziętych:D.
-Hej szefie dobrze się czujesz,udajesz martwego czy chcesz wpędzić grabarzy w ślepaki, myślałem że jesteś stu procentowym truposzem-.
I te oryginalne przekleństwa.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Nie jestem za bardzo przekonany do gier ze sterowaniem typu Baldur's Gate czy
Neverwinter Nights 1.
Rozumiem że fabuła mogłaby mnie zafascynować , ale niestety nie potrafię przebić niechęci do podobnego sterowania. Jeśli Planescape jest na podobnym systemie sterowania to może mnie lekko odrzucić.

ocenił(a) grę na 7
Venedet

Sterowanie? Co w Point&click jest niewygodnego? Przecież identycznie steruje się w większości gier.

ocenił(a) grę na 10
mhrocznyszatan

Dziwny zarzut bardziej przeszkadzać może to ciężko znaleźć w starszych grach schowki.

ocenił(a) grę na 10
WOLVERINE55

Nie napisałem że jest niewygodne tylko że mnie odrzuca-.-

ocenił(a) grę na 10
Venedet

Hm no coś w tym jest, w nowych RPG sterowanie jest bardziej eeee...realistyczne(wiem że dziwnie to brzmi).

Venedet

Ale chodzi ci o RPG czy wszelkie kategorie? Nie sprecyzowałeś.

Świat gier niestety jest bardzo ubogi pod tym względem. Ciężko tu szukać oryginalnej historii, dobrze opowiedzianej fabuły. Ten rynek ciągle raczkuje pod tym względem. Ale jest kilka pozycji ciekawych, którym warto się bliżej przyjrzeć.

RPG
Mass Effect- Dobra fabuła, przynajmniej starano się zastosować do jakichś reguł dramaturgicznych, wciąga.

Wszelkie
Braid - niesamowita, poruszająca historia. Naprawdę perełka. Oryginalnie opowiedziana, z zaskakującym zakończeniem.

Prince of Persia: Sands of Time - opowiedziana bardzo baśniowo historia nie jest może tym, co pcha nas do przodu, ale zakończenie jest świetne i pozostawia wrażenie, któremu całkiem niedaleko do tego, co czuło się podczas "twistu" w KotORze

Sanitarium, Grim Fandango oraz Runaway: a road adventure- wśród przygodówek te trzy są moim zdaniem najlepsze fabularnie, ze wskazaniem na Runaway(prawdziwie filmowa historia, ze ŚWIETNYM twistem, zmieniającym klimat gry o 180 stopni). Runaway nie jest może i najlepszą z wymienionych przygodówek, kuleją trochę postaci i zagadki, ale historią bije je na głowę.

I to by było na tyle. Nie grałem co prawda ani w Baldura ani w Planescape'a, więc się nie wypowiem. Ale nie daj sobie wmówić, że Neverwintery mają świetne fabuły, bo mają je niezwykle gówniane, jakie mogłoby napisać dziecko z podstawówki. To samo się tyczy Dragon Age.

ocenił(a) grę na 10
Venedet

mass effect :)

ocenił(a) grę na 9
Venedet

"Dragon Age: początek" wiele zapożyczyło z tej gry - interfejs; sterowanie; gameplay; wszystkie postacie gromadzą się na statku kosmicznym (w DA przy ognisku), gdzie można rozwijać z nimi relacje i wykonywać dla nich misje poboczne; wpływ na poszczególne krainy/planety z możliwością dokonywania historycznych zmian i decydowaniu kto ma być władcą lub czy wygnać okupantów; wybór między dyplomacją, a wojną i wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones