PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 318
ocen
8,7 10 1 10318
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Ktoś moze powiedzieć jabi był na czym polegał zwtor akcji w tej grze? Bo słyszałem ze w tej grze jest niesamowity zwrot akci i chciałem sie dowiedzieć :) Prosze o wszelkie spoilery bo raczej w grę nie zagram :(

adrian264

W telegraficznym skrócie, nie masz wspomnień a gdy je odzyskujesz okazuje się że jesteś Wielkim Złym Darthem który praktycznie zniszczył Republikę! jeśli coś pokręciłem to przykro mi ale nie sięgałem po tę grę od roku 2004

ocenił(a) grę na 10
Malisz

No niektórzy powiedzą, nic wielkiego:D, ale na mnie to zrobiło wielkie wrażenie jak pierwszy raz grałem, a pomyśleć że grało mi się średnio do tego momentu....

WOLVERINE55

Sam zwrot akcji wielki nie jest ale pojawia się w momencie najwyższego napięcia i to najbardziej ludzi w tej grze zauroczyło

ocenił(a) grę na 10
Malisz

mi kopara opadła :)

r4dzik

mi także. jedyny moment w którym doznałem fabularnego szoku w grze.

Patty Diphusa

W grze w ogóle, nie tylko w tej konkretnej.

adrian264

Skąd wiesz że nie zagrasz ? Nie rozumiem po co psuć sobie zabawę.

crazy_race

Bo jest trochę starsza i to nie moje ulubione klimaty. A poza tym obecnie masz wiele dobrych gierek np. diablo 3, wiesiek 2, batman no i skyirm. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
adrian264

Nie patrz tylko na datę wydania. W tę grę doskonale gra się nawet i dzisiaj, zaręczam ;)

ocenił(a) grę na 10
Phea

Całkowicie popieram ;) A zwrot akcji w tej grze jest moim zdaniem tak niesamowity (jak pisał Malisz właśnie przez moment w którym go umieszczono) że nie ma sensu spoilerować

ocenił(a) grę na 7
adrian264

Trochę czasu minęło, ale odpowiem. Diablo 3, Batman i Skyrim fabularnie nie dorastają KOTOR-owi do pięt. Co do Wieśka, nie jestem pewien.. Skyrim jedynie grafiką go przebija, ale grafika to nie wszystko.

AJGOR_2

Ale skyirm ma fajny klimat. Fabularnie moze ma niedostatki ale czujemy się jak prawdziwy Dovakanin. A wchodzenie na wysokie góry w wielkiej śnieżycy nic nie przebija :)

ocenił(a) grę na 7
adrian264

Owszem. Klimat ma. Ale klimat jest świetny na początek. Po pewnym czasie chciało by się jakiejś fabuły osadzonej w tym klimacie.

AJGOR_2

No, Skyrim jest rewelacyjny ;) Fabularnie to straszna kupa, ale sam przepiękny świat, magia, smoki, gildie i kilkaset zadań do wykonania to rekompensują.


Chociaż i tak Kotora stawiam wyżej.

adrian264

Grałem w tą grę. Mam 7 i musiałem się namęczyć kilka dni, żeby ją odpalić. Ale udało się i warto było.
Ta gra to prawdziwe arcydzieło! Klasyka RPG. Ponadto, dla fana Star Wars to pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) grę na 10
adrian264

Zwrot akcji polega na tym, że grasz zwykłym żołnierzem republiki, który tak naprawdę w ogóle nic nie pamięta, a gdy ten ZUUUUYYYY (Błąd zamierzony) cię łapie, okazuje się że jesteś jego dawnym mistrzem, Darthem Revanem, który rozwalił Republikę! TAM-TAM-TAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!

adrian264

No, dramatyzm tego zwrotu akcji polega na czymś nieco innym, lecz nikt jakoś nie raczył tego wytknąć.

Rzecz w tym (grając dobrą postacią), że gracz jest przekonany, że jest wielkim bohaterem, który przyłącza się do zakonu Jedi, żeby uratować galaktykę, podczas gdy zwrot akcji odkrywa przed nim, że tak naprawdę jest manipulowanym przez radę Jedi pionkiem, A DO TEGO jeszcze dawnym mistrzem Malaka (głównego złego bossa) i jednym z największych Sithów.

ocenił(a) grę na 10
adrian264

Przede wszystkim, ten Darth Revan był w grze od dawna uznany za zmarłego. To nie jest jakaś tandeta w stylu "W dzień ratuję Republikę, w nocy moje drugie ja gdzieś się wymyka"-nie, skądże znowu xd. Po prostu okazuje się, że gdy rada jedi nas schwytała, to wymazała nam wspomnienia. I co najlepsze, przez długi okres czasu przed objawieniem były liczne wskazówki i przebłyski wspomnień, tajemnicze wizje... I że też ani troszkę nie zwróciło nam to uwagi!

Potem zaś pod koniec gry dokonujemy wyboru: albo odzyskujemy nasz tron sithów, albo też nawracamy się i ratujemy Galaktykę przed tym, co sami na nią ściągnęliśmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones