PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 316
ocen
8,7 10 1 10316
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Że tak zacny tytuł, nie jest kontynuowany. The Old Republic może jest fajne, ale ja nie przepadam za MMO i z chęcią zagrałbym w nową część.. Pomyślcie jakby KoTOR wyglądał w dzisiejszyczh czasach mając aktualne możliwości ;3

ocenił(a) grę na 10
damianii

Dokładnie - Przeszedłem obie części i chce aby była 3 - To najlepszy CRpg w historii.

damianii

Och, aż mnie krew zalewa kiedy o tym pomyślę :/

Tak wspaniała gra, na współczesnym silniku...

ocenił(a) grę na 7
damianii

W pewnym sensie jest kontynuowany. Seria Mass Effect została stworzona przez tą samą ekipę, i nawet przez pewien czas była uważana za KOTOR 3 :) Chociaż to oczywiście całkiem inna gra.

AJGOR_2

To zupełnie inna gra, bardziej bym powiedział, że kontynuowany jest jako SW: The Old Republic MMO ;)

Jakiś czas temu firma Obsidian Entertainment ogłosiła, że chciałaby zrobić cRPG w świecie Gwiezdnych Wojen i ma już rzekomo gotowy scenariusz, teraz skontaktowała się w tej sprawie z Lucasarts (albo Disneyem , nie wiem kto teraz tym rządzi ;p). Oczywiście nie będzie to kontynuacja KoTOR'a, bowiem akcja ma zostać osadzona między III a IV epizodem filmowej sagi, jednak chcieliby zrobić coś podobnego jeśli chodzi o klimat.

ocenił(a) grę na 7
damianii

http://xboxrepublic.top-forum.net/t3527-knights-of-the-old-republic-and-mass-eff ect-similarities

A gdzieś kiedyś nawet widziałem artykuł pod tytułem Knights of the Mass Effect :) Ale nie mogę teraz znaleźć.

damianii

Po co ? Dla historia Revana została domknięta już w części pierwszej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones