PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 318
ocen
8,7 10 1 10318
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

W skrócie.

ocenił(a) grę na 8

Ocena 8/10 do plusów zaliczam świetny wątek główny czyli ogólnie fabułę oraz grafikę do minusów mechanikę która nie przypadła mi do gustu oraz długość dialogów i całej gry na liczniku miałem 27 godzin z czego gdyby policzyć misję które musiałem od nowa wczytać bo np. poległem w walce,to by wyszło w zaokrągleniu 30 godzin!Moim zdaniem zdecydowanie za dużo tym bardziej że nie wykonałem wszystkich pobocznych misji gdyby je wykonać to ta gra zjadła by nam tyle czasu że szkoda gadać.Przy okazji po raz już kolejny przekonałem się jak bardzo nienawidzę a wręcz irytują mnie początki w rpg-ach,dopóki fabuła nie nabierze tempa a moja postać się nie rozwinie to przez te kilka godzin początkowych mam zawsze ochotę wywalić w pi*du grę ale na szczęście wiele gier dokańczam i potem się przekonuję jakie są one świetne,jednak nie mam siły do rpg-ów choć lubię w nich możliwość rozwoju postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones