PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 316
ocen
8,7 10 1 10316
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

nie wiem co tu robią gry.. jeszcze brakuje prognozy pogody i przepisów kulinarnych.

ocenił(a) grę na 10
emtec

jak sien ie podoba to poco tu wchodzisz? i sie zalisz

emtec

spadaj dziadzie jak się nie podoba ,gry i filmy mają wiele wspólnego czasy sie zmieniają :p

emtec

mi to nie przeszkadza ;)
ale chcialbym zeby mozna bylo oceniac soundtracki z filmow tak jak gry

ArusArczes

Soudtracki, chyba nie rozumiesz czym jest film. Może oceniajmy jeszcze osobno zdjęcia, montaż i rozbijmy wszystko na czynniki pierwsze.

Lecho1523

Akurat to nie byłby taki głupi pomysł z tą ścieżką dźwiękowa. Często jest tak, że muzyka jest o niebo lepsza od filmu:D Bardzo często jest tak, że słucha się soundtracków w wolnych chwilach. Z drugiej strony Lecho ma rację. Za chwilę ocenialibyśmy stroje bohaterów, makijaż jak i chodniki na ulicach w danej produkcji.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Masz dwa łby a do tej pory nie pojęłaś faktu iż często gęsto gry robią ci sami ludzie co filmy, podkładają głosy ci sami aktorrzy i aktorki co występują w filmach.
To dlatego na FW są gry. Przepatrz sobie dokładnie np. gry Mass Effect 1/2/3 a dojdziesz do wniosku że gry powinny być na FW tak jaki soundtracki.

tomucho77

WOW przeszedłeś samego siebie! Gdzie ja napisałam, że nie powinno być tu gier? Bo możliwe, ze jestem ślepa. Chyba, ze piszesz do Lecho... to będę zazdrosna!

Biorąc pod uwagę, jaki jesteś głupi możesz wziąć Lecho za osobę mającą 2 łby i za dziewczynę:D

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Ty udajesz debilkę czy nią naprawdę jesteś ? Z tobą to nawet nie można konstruktywnie porozmawiać.

Wystarczy spojrzeć na te twoje docinki ... "Za chwilę ocenialibyśmy stroje bohaterów, makijaż jak i chodniki na ulicach w danej produkcji", oraz fakt iż nie oceniłaś żadnej gry, a co najważniejsze nie oceniłaś w żaden sposób tej doskonałej kultowej gry.

Te wszystkie fakty przemawiają za tym, iż jesteś przeciwniczką gier na FW.

tomucho77

:D:D Nie no, teraz to śmiałam się z piętnaście minut:D Nie oceniam gier, ponieważ nie chcę ich oceniać i tyle. Ty człowieku wiesz co to są docinki, że piszesz o nich?

emtec

To by było dobre, jako że interesuje się gastronomią pomysł wprowadzenia takiego działu bardzo mi się podoba :)

ocenił(a) grę na 10
Kamczak

Nie mam nic zwłaszcza patrząc na to jak te dwie dziedziny zazębiają w ostatnich latach:D.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Primo, są aktorzy którzy także grają w sztukach teatralnych / musicalach a tego nie ma na filmwebie wiec Twoje szczekanie nic nie wnosi do tej dyskusji.
Secundo, sam jestes kretyn! (nastepnym razem prosze kulturalniej)

ocenił(a) grę na 9
emtec

A może w niedługiej przyszłości sztuki teatralne i musicale będą na FW. Ciekawe czy wtedy odszczekasz swoje słowa.

tomucho77

Kretynie tomucośtam77 zanim zaczniesz kogoś obrażać naucz się pisać poprawnie i używaj słów, których znasz znaczenie! "Niedługiej przyszłości" miej litość człowieku! "odszczekasz" a czy on gdzieś zarzeka się, że ma później przepraszać za słowa czy też zwracać komuś honor?

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

A co ci kretynko nie pasuje w znaczeniu "Niedługiej przyszłości" ?
Nikt nie każe mu tu wchodzić jak mu nie pasują gry to niech wypier*ala na Onet .pl lub inna stronę.

tomucho77

To kretynie, że "niedługo" oznacza coś co jest krótkie i opisuje się tym rzeczy/przedmioty albo coś co trwało bądź coś co ma trwać chwilę (krótki odcinek drogi, coś znajduje się niedaleko stąd, za chwilę będziemy na miejscu. Jeżeli chodziło ci kretynie o wyrażenie, które opisywałoby coś co za chwilę ma nastąpić a nie coś co ma krótko trwać to chodziło ci kretynie o słowo (uwaga teraz będzie trudne słówko) "NIEDALEKA". Podam przykłady, żeby kretyniątko zrozumiało: w niedalekiej przyszłości będziemy samowystarczalni (czyli kretynie coś co za chwilę nastanie) ALE SŁOWO NIEDŁUGO W KWESTII CZASU MOŻE WYSTĄPIĆ W CZASIE PRZESZŁYM. Czyli: Kiedyś ludzie byli samowystarczalni, ale niedługo to trwało bo.... Użycie słowa "niedługo" w czasie PRZYSZŁYM: długo będziesz udawał, ze jesteś mądry? i odpowiedź z wykorzystaniem słowa: nie, NIEDŁUGO bo i tak wszyscy wiedzą, że jestem kretynem.Skoro mówisz ludziom, gdzie jest ich miejsce to ja też ci powiem, gdzie jest twoje miejsce: na krześle czytając słownik języka polskiego.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

O proszę jaka elokwentna osóbka i jej bełkot.

tomucho77

Kretynie elokwencja nawet w znaczeniu ironicznym nie idzie w parze z bełkotem. No chyba, że dla ciebie zdanie "mądry/głupi z niego ziemniak" jest normalne.
Zapewne chodziło ci kretynie o "o proszę jaka polonistka z niej i ten jej bełkot".

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Debilko chodziło mi o to że mam ciebie i ten twój nauczycielski bełkot w dupie.

tomucho77

Debilu mam nadzieję, ze weszłam ci głęboko w dupę i uwieram. Jeżeli nie to mam nadzieję, że jak będziesz srał tym bełkotem to podrażni ci odbytnice. Może wtedy zrozumiesz, żeby pisać poprawnie. Jak już to przyswoisz, to nadejdzie lekcja, w której dowiesz się, że w zależności od twojego traktowania innych związane jest to, jak do ciebie zwracają się inni. Po czym kretyni nadejdzie lekcja interpunkcji i staniesz się osobą.... i tak nie zrozumiesz tego słowa.
Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Ahahahaha dobra jesteś ponadto współczuję twojej rodzinie. Gdybym miał taką debilkę żonę i taką kretynkę matkę to bym się bez znieczulenia pochlastał.
Już widze ciebie z pianą na ryju wyżywającą się i krzyczącą na swoje dzieci bo coś źle powiedziały... nie po polskiemu.
A gdy twoje dziecko przyniesie pałę ze szkoły za jakiś tam błąd ortograficzny to go pewnie zakatujesz na śmierć kablem od maszyny do szycia.
Takie patologiczne debilki powinni zamykać w wariatkowie w białych pokojach bez klamek.
Również pozdrawiam i życzę tobie miłego pobytu w mojej dupie.

tomucho77

Polonistka i ciemniak - słowo daję, dobraliście się jak w korcu maku (ta kwiecista mowa, to oko w stronę Pani Polonistki).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hnyszard

No dobry ten duet :D się uśmiałem czytając ich dyskusję XD

Pieniak3

Cieszę się, że poprawiłam Ci humor ewentualnie podniosłam na duchu:D Tak na marginesie, jak bierze się czynny udział w takich dyskusjach... wspomnienia niezapomniane:D

emtec

Do póki ta część serwisu nikomu w niczym nie przeszkadza, nie widzę problemu aby narzekać.

ocenił(a) grę na 10
Holl

Co jak co Panie "tomucho77" z całym szacunkiem do pana, ale patologia bliżej z tobą się mi kojarzy niż z panią "LaraNotsil".
Więc zakończ tą swoją nic nie wnoszącą dysputę bo tylko się pogrążasz.

ocenił(a) grę na 9
returner

Ja się pogrążam czy ja pierwszy wyleciałem z wulagryzmami. Poczytaj dokładnie to pani LaraNotsil pierwsza zwyzywała mnie od debili i kretynów. To ona walnęła tekst że mi wejdzie w dupę.
Widocznie lubisz takie patologiczne zabawy skoro u mnie zauważasz patologię a u pani LaraNotsil nic nie zauważasz.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Bronisz się. No dobrze, skoro uważasz, że musisz...
Niech Ci jest, daruję Ci życie, znaj moje dobre serce.
Ale zmykaj już stąd i nie pałętaj mi się pod nogami.
Ach i nie częstuj mnie już więcej tymi słodkimi cukierkami.
Mam ochotę wymiotować po nich.

ocenił(a) grę na 9
returner

I znowu muszę użyć mojego prostackiego języka mam ciebie gdzieś i te twoje znikaj. Nie rozśmieszaj mnie ludku tymi twoimi wierszykami.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Jestem bardzo słaby w obliczu siły Twojego intelektu.
Dla mnie ironia czy sarkazm to nazwy kwiatów.
Niszczą mnie Twoje intrygi.
Już nie wiem co jest prawdą, co snem.
Budzę się z Twym imieniem na ustach, zasypiam z Tobą przed oczami.
Nigdy nie odważyłbym się bawić kimś silniejszym ode mnie.
Ja jestem tylko zwykłym szczerym nieskomplikowanym chłopakiem.
Nie znam się na intrygach.
Dlatego nie oczekuj tu zbyt wiele ode mnie.
Gubię się w tym świecie intryg i kłamstw.
Wrócę do siebie na wieś.
Tak naprawdę lubiłem to swoje życie tam, było proste, bez intryg.
To Ty mnie ich nauczyłeś :)
tomucho77 gubię się w tym świecie, pomożesz mi przez nie przejść ?

ocenił(a) grę na 9
returner

O Matko Boska jak nie nauczycielka lubiąca wchodzić w dupę ludziom to wierszomaniak. Spadam stąd.

tomucho77

Misja zakończona sukcesem!!

Tak na marginesie, to ze ktoś zna znaczenia słów, których ty nie znasz nie oznacza, ze jest nauczycielem:D

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Tak na marginesie, a czy znasz znaczenie słowa wleźć komuś w dupę i uwierać go ?

tomucho77

Nie dość, że głupi to jeszcze niesłowny;/

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Ale przecież to ty na siłę pchasz się do mojej dupy. Ja ci nic nie obiecywałem w związku z tą sprawą.

tomucho77

Rozumiem, że jak ktoś ci mówi "prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie" to czekasz jak ten matoł kiedy to się stanie?

"Spadam stąd." to jest stwierdzenie. Jak chcesz obiecać coś co robisz? Jakbyś napisał chyba będę spadał to oczywiste jest, że chcesz to zrobić... ale czy zrobisz? Dziecko, zacznij używać słów, które rozumiesz, stwierdzaj coś w momencie jak coś pojmiesz, bo robisz z siebie większego głupka niż ja w momencie gdy ci odpisuje.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Pani nauczycielko to że wszystkich traktujesz z góry i na dodatek myślisz że wszyscy są dziecmi nie oznacza że i ja jestem dzickiem.
A z tym "spadam stąd" to żartowałem to ja na tym forum byłem pierwszy i nigdzie się nie wybieram.
Nawet twoje groźby że wejdzisz mi w dupę nie wygonią mnie stąd.

Taka elokwentna a non stop wyzywa ... żałosne :(

tomucho77

Nawet nie potrafisz ułożyć poprawnie zdania:D

Nie na tym forum tylko w tym temacie (i nie, nie byłeś tu pierwszy:D). Jak napisałam wcześniej (czytanie ze zrozumieniem nie boli), to ze znam znaczenie wyrazów, których ty nie znasz, nie czyni ze mnie nauczycielki. Jak mogę grozić ośle czymś co już robię? Ty naprawdę jesteś ograniczony:D Nie ma tu żadnego zdania, które byłoby napisane poprawnie, w któym użyłbyś dobrze odpowiednich wyrazów i które miałoby sens:D Jesteś mistrzem kretynizmu:D GRATULACJE! Z gratulacjami nie żartuje... to szczere gratulacje:D

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Masz dwa łby a nie znasz regulaminu. Wyzywaj dalej jeśli ci to ulży.
Ale masz frajdę tak złapałaś mnie na litertówce brak "e".

Gwoli ścisłości interpunkcję stosuję gdy dodaję materiały a gdy rozmwiam z tobą kretynko nie muszę tego robić.

Gratulacje dwa łby a kultury i zrozumienia zero. Zdecydowanie za młodu twoim łbem musiał ktoś wbijać gwoździe i stąd ta twoja trauma na pkt poprawnego pisania.
Żal mi ciebie ale mimo to pozdrawiam.

tomucho77

Co ma piernik do wiatraka. Co ma inteligencja do punktów na filmwebie? Co mają punkty na filmwebie do mojej kultury (bo zapewne chodziło ci o kulturę osobistą a nie np. kulturę oralną). Czy mam frajdę z jednej twojej literówki? Skądże znowu! Mam frajdę z tego, że jesteś tak tępy, że tylko widzisz swoją literówkę:D Podobno głupota jest zaletą. Człowiek myśli, że jest tak mądry, tak inteligenty i tak "elokwentny" kiedy w rzeczywistości jest zwykłym tępakiem nieumiejącym sklecić jednego poprawnego zdania. No ale cie nie znam, może kiedy mówisz, mówisz z sensem. Pisząc nawet nie potrafisz kogoś obrazić... bo jak to robisz wszyscy się z ciebie śmieją:D

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Wszyscy się śmieją ahahahaha ... ci wszyscy to ty. Ja jeszcze nawet ciebie nie obraziłem. Nie będę się zniżał to twojego gównianego poziomu.

Inteligencja ale ty masz zryty beret dziewczyno !!!. Ja o regulaminie i kulturze a ty o inteligencji. I kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem.
Weź się pałuj z tymi interpunkcjami i skleceniami zdań ... ssij mi zaganiacza klempo od interpunkcji.

tomucho77

No możesz się zniżyć do mojego poziomu. Jeżeli coś cię przerasta to nie możesz się do tego zniżyć tylko podciągnąć. Inteligencja to sprawność umysłowa, czyli jeżeli nie ma się problemów ze zrozumieniem czegoś to się jest inteligentnym. Także jeżeli piszesz matole "Gratulacje dwa łby a kultury i zrozumienia zero" to piszesz o inteligencji. Następna kwestia, bo widzę że nie radzisz sobie z zastosowaniem kolejnego słowa. Interpunkcja nie odpowiada za używanie słów, których się nie rozumie, nie odpowiada za niestylistyczne zdania... nie wiem nawet jak ci wyjaśnić to tak, żebyś zrozumiał: interpunkcja to np. kropki, przecinki... reszta i tak będzie ci nieznana:D No wysil się osiołku! Dasz radę:D Wierzę, że nadejdzie dzień, w którym poprawnie ułożysz zdanie. Natomiast w tym zdaniu, będzie dobra interpunkcja:D

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

No tak spodziewałem się takiej elokwentnej, doskonale polsko-interpunkcyjnej odpowiedzi. To że umiesz składać poprawnie zdania i stosować w nich interpunkcję nie czyni z ciebie lepszego człowieka, oraz nie uprawnia ciebie do nagminnego wyzywania i poniżania mnie.

W tym miejscu trzeba dosadnie określić kim jesteś ?
Chamstwo, wulgaryzmy, zboczenia i buractwo, które przemawia przez ciebie czyni z twojej osoby śmiecia internetowego, któego należy omijać szerokim łukiem, by nie ubabrać się syfem, który wylewa ci się z tej twojej zakutej mózgownicy.

Hmm ... pójdę krok dalej ... . Porównam ciebie żałosna osóbko do nazisty ! tak nazisty nie masz zaburzeń oczu.
Ten sam styl myślenia jestem lepsza, na gorszych ode mnie patrzę z góry, ci wszyscy co źle składają zdania i nie stosują interpunkcji to śmiecie.
To właśnie taki tok rozumowania charakteryzował nazistów ... my najlepsi reszta to śmiecie.

Tyle w temacie żegnam i nie pozdrawiam. Jeśli uczyni to ciebie szczęśliwą to ulżyj sobie zwyzywaj i poniż mnie.

ps.
Ciekawe jak byś zaaregowała gdyby na FW wszedł murzyn który dopiero co nauczył się mówić i czytać po polsku, ale jeszcze nie umie poprawnie składać zdań, oraz nie umie stosować w nich interpunkcji.
Zapewne zwyzywałaś byś go od jakich tylko ... buraków, głupków, imbecyli i debili.
Przecież masz do tego prawo po jesteś nienagannie poprawna marna poleczko.

tomucho77

1. Ty zacząłeś pierwszy obrażać ludzi. Stwierdziłam, że jak zacznę się odzywać tak jak ty to od razu wskoczę na twój poziom.
2. Dziękuje za ocenę.
3. Stare porzekadło mówi: Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem! Pokonałeś mnie. Nawet nie odpowiem na to bezczelne stwierdzenie.

p.s Jesteś Murzynem, który nauczył się dopiero pisać? (Murzyn debilu należy pisać z dużej litery). Jak owy Murzyn, byłby tak chamski jak ty, to mógłby być nawet skośnookim Murzynem-Żydem o Indiańskich korzeniach i potraktowałabym go jak ciebie imbecylu.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

Jednak muszę tobie odpowiedzieć.

Po pierwsze nie rozmawiamy o innych tylko o nas, a jeśli o nas to ty pierwsza mnie zwyzywałaś (niedosyć że chamka to na dodatek ślepa chamka).

Po drugie posłużę się słownikiem PWN-u ...

"W wypadku deprecjonujących, lekceważących lub żartobliwych nazw członków narodowości typu kitajec, jugol poleca się pisownię małą literą, choć rozpowszechniony zwyczaj pozwala pisać je wielką, zwłaszcza gdy jest to uzasadnione etymologicznie: angol, jugol, kitajec, niemiaszek, pepik a. pepiczek, rusek, żydek. Analogicznie piszemy wyraz negr, będący pejoratywnym określeniem człowieka rasy czarnej. Podobnie, tzn. małymi literami, należy zapisywać rzeczowniki biały, czarny, żółty, czerwony, które potocznie oznaczają kolor skóry i odnoszą się do ludzi poszczególnych ras".

Czyli jaki wniosek słowo "murzyn" użyłem żartobliwie i dlatego jest w nim to "m" a nie "M".

tomucho77

Popatrz jeszcze raz ośle do słownika wpisując tam słowo Murzyn. Powtórzę raz jeszcze: WPISZ SŁOWO MURZYN DO SŁOWNIKA JĘZYKA POLSKIEGO.

Nie będę więcej odpisywać bo wraz ze skanem twojej wypowiedzi:Porównam ciebie żałosna osóbko do nazisty! (Całej ogólnie rozmowy, zanim twoje komentarze zostały zablokowane) idę na policję. Może uda się im cie namierzyć. Zobaczymy co o tym będzie sądzić prawnik. Nie znam się na prawie, jednak nazwanie kogoś nazistą tylko dlatego, że wytyka ci błędy... nie jest normalne. Poczytaj raz jeszcze moje wypowiedzi i daj mi jeden przykład gdzie wypowiedziałam się na temat tej gry, że uważasz iż mam inne zdanie niż Ty.

ocenił(a) grę na 9
LaraNotsil

A blokuj moje posty ja zrobię skany twoich wyzwisk i też pójdę do prawnika. Sama zaczęłaś tę wojnę a teraz peniasz blokujesz moje posty. Żałosne :( z chwilą blokady moich postów zgłaszam twoje posty pełne wyzwisk.
Święta się znalazła ahahahahaha
Słowo "nazista" nie jest zabronione do użytku i porównań. Tak cię ubogło bidulo to moje porównanie.
Skoro zrobiłaś skan mojego posta to zrób również skan wsystkich stron w necie w których użyto słowa "nazista".
Zgłoś je na policję i wytocz założycielom tych stron sprawy sądowe.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones