PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607265}
6,6 3 613
ocen
6,6 10 1 3613
Star Wars: The Force Unleashed II
powrót do forum gry Star Wars: The Force Unleashed II

Gra jest bardzo dynamiczna. Od razu jesteśmy wrzuceni w wir akcji. Non stop coś się dzieje. Są podpowiedzi jakich klawiszy użyć, trochę QTE. Czuć, że jesteśmy Jedi. Kamera ciut za wolno wyrównuje widok jak ruszamy myszką ale da się to trochę poprawić ustawiając maksymalną czułość myszy. Poziomy bardzo spoko, niektóre naprawdę fajnie zaprojektowane.

Najbardziej wpieniającym motywem w grze było skakanie i wspinanie po tych platformach tuż przed walką z Darth Vaderem. K.rwa ile razy to powtarzałem. Byłem już niemal na samej górze i spadłem w szczelinę przed pomostem. Wszystko od nowa :////

W niespatchowanej wersji gry występuje krytyczny bug uniemożliwiający ukończenie rozgrywki. Nagrałem film obrazujący ów problem:
http://www.youtube.com/watch?v=-31e0fvFGgY

Tutaj jak go obejść jeśli ktoś by nie wgrał patcha:
http://alfred.co.in/software/games-software/star-wars-the-force-unleashed-2-cann on-bug-fix/

Naprawdę fajnie się w to gra. Bardzo przyjemny tytuł. Na Easy jest za łatwo. Na normalu trzeba się pilnować, hard n/a.

Pojedynek z Vaderem zbyt długi i z deczka monotonny.

Może podsumuje w punktach wady i zalety

Zalety:
+ Świadomość bycia Jedi i mocy jakie posiadamy (Q - błyskawica, E - uderzenie mocy)
+ Ilość kombinacji klawiszy, która jest w sam raz (wspomniane atrybuty Jedi pod klawiszami Q i E, eksplozja mocy - E+MMB, rzut mieczami świetlnymi - LMB+MMB, blokowanie – MMB, podwójny skok, dash - Shift i parę innych jak chwytanie, których nie używałem)
+QTE
+ Fizyka przedmiotów
+ Optymalizacja - gra jest na serio „lekka” dla sprzętu
+ Przeciwnicy, na których są różne sposoby zabicia
+ Projekt poziomów
+ Oprawa audiowizualna
+ Zróżnicowany, dynamiczny gameplay
+ Gra się nie nudzi

Wady
- Długość rozgrywki - mogłoby być ciut dłużej
- Słaba jakość przerywników filmowych
- Pojedynek z Vadrem odrobinę za długi i zbyt monotonny
- Krytyczny bug w niespatchowanej wersji gdzieś tak w ¾ gry uniemożliwiający dalsza rozgrywkę
- FPS dropy podczas skakania po platformach i podczas walki z Vaderem
- Etap gdzie skakało się po platformach. Napsuł mi trochę krwii
- Hmm fabuła jakaś taka mdła
- Randomowe crashe i zwiechy gry
- Niezbyt zbalansowany poziom trudności – na Easy za łatwo, na Normalu bywało za ciężko. Hard n/a :D

Czekam na The Force Unleashed III :)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Niestety disney napewno na to nie pozwoli ;/

ocenił(a) grę na 8
HELLBOOOY

Czyli mam rozumieć, że ta część "The Force Unleashed II" słabo się sprzedała i zielonego światła dla kontynuacji nie będzie?

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Disney nie wyda gry z poza kanonu. Wydając ich żałosny serial animowany "rebelianci" potwierdzili to, że TFU to nie kanon. Tak samo świetnie zapowiadająca się gra SW:1313 została anulowana. A gra była bdb. Najlepsza byłaby gra (trylogia) z bohaterem typu starkiller nie w kanonie, w stylu GoW. Przedsmak mieliśmy w epickości obu gier i DLC. Ale niestety...

ocenił(a) grę na 8
HELLBOOOY

Trudno się mówi.

Star Wars: The Force Unleashed II – Endor DLC

Muszę obadać to DLC...
Grałeś?
Warto?

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Recka dostępna również na moim blogu: http://supremestamnet.blogspot.com/2015/05/810-proper-force-unleashed.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones