PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744454}
7,9 153
oceny
7,9 10 1 153
Star Wars: The Old Republic Knights of the Fallen Empire
powrót do forum gry Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire

osobiście nie jestem fanem mmorpg. Wszystkie "mmo'we" elementy w grze troszkę mi przeszkadzały, a najwięcej radochy sprawiały singlowe^^
mimo to mam całą plejadę postaci którymi ukończyłem grę i na przestrzeni ostatnich paru lat spędziłem w niej pewnie w sumie pół roku albo i rok rozbite na kilka mniejszych okresów. Jak na mnie i gry mmo to wielki wyczyn TOR'a. Poprzednio za wciągające gry w gatunku uchodziły dla mnie te w których spędziłem ze 2-4 tygodnie grania^^ i żadnej innej nie ukończyłem

O Rycerzach Upadłego Imperium jeszcze za dużo nie wiem. Trailer lepszy niż do nowego filmu z gwiezdnych wojen. Zapowiada się jakaś całkiem nowa wielka historia z ciekawą historią nowymi towarzyszami itp... zobaczymy. Revan Return było takie sobie, a Rise of the Hutt Cartel nudne do bólu... od zakończenia klasowych historii wszystkimi postaciami nie mogę znaleźć w grze za wielu atutów...



PS: dla subscryberów są ciekawe prezenty przed premierą dodatku. 31 lipca towarzysz w postaci slingera z trailera któregoś. 31 sierpnia jego blastery. 31 jego płaszcz (to zapowiada się ciekawiej) a we wrześniu jakiś mount bodajże, ale mniej interesujący dla mnie:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones