PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765303}
6,9 3 103
oceny
6,9 10 1 3103
Star Wars Battlefront II
powrót do forum gry Star Wars Battlefront II

To sprawia, że od tej gry należy trzymać się z daleka. Na początku zabawy nawet daje trochę frajdy. Ale później horrendalne ceny nowych wyglądów postaci ( które i tak są brzydkie jak kwit na węgiel ), mikropłatności w grze za pełną cenę oraz brak nowej zawartości pomieszany z małą ilością trybów sprawia, że ta gra jest produktem nie wartym swojej ceny a tym bardziej uwagi gracza poszukującego przyjemnej i wciągającej gry sieciowej.

ocenił(a) grę na 7
Rjiu

Nie ma już MIKROPŁATNOŚCI

ocenił(a) grę na 7
GostekMostek_PL

Chyba nie masz pojęcia o tym co to są mikropłatności albo od dawna nie miałeś styczności z grą. Bo mikrotransakcje w grze są.

ocenił(a) grę na 7
Rjiu

Gdzie? Podaj przykłady

ocenił(a) grę na 7
GostekMostek_PL

Kupowanie skórek dla postaci ot co! W grze są kryształy, za które możesz odblokować skiny. A jedyny sposób, aby uzyskać kryształy to wydanie na nie pieniędzy. To są MIKROPŁATNOŚCI.

ocenił(a) grę na 7
Rjiu

Można też za KREDYTY taka alternatywa ;) w PRAWIE każdej grze tak jest czyli Główna Waluta oraz Płatna Waluta

ocenił(a) grę na 7
GostekMostek_PL

To prawda, lecz nie da się zaprzeczyć, że w grze mikrotranskacje są, a kupowanie skinów dla niedzielnych graczy bez wydawania prawdziwej gotówki jest tylko marzeniem.

ocenił(a) grę na 7
Rjiu

Ja jestem graczem, który nie kupuje skonów za kryształy lecz kupuje je za kredyty ale trochę masz racji

ocenił(a) grę na 7
GostekMostek_PL

Też grosza nie wydałem na kryształy, tylko stwierdzam po prostu fakt, że te mikropłatności przeszkadzają.

ocenił(a) grę na 7
Rjiu

Ok

użytkownik usunięty
Rjiu

Meh, to nie jest Pay2Win, więc to tak nie przeszkadza - karty dla postaci można szybko odblokować jeżeli pograsz danym bohaterem/złoczyńcą. Chyba, że ktoś jest idealistą w świecie gier i nie toleruje żadnych mikrotransakcji, nawet nieznacznych.

I czy ocena jednej gwiazdki przysługuje grze, która dostarczyła Ci choć trochę frajdy, ma niebrzydką grafikę i muzykę? ;) Czy to ocena "dla zasady" za mikrotransakcje, które zostały poprawione i nie przyćmiewają frajdy płynącej z gry?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones