PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686518}
6,9 4 063
oceny
6,9 10 1 4063
Star Wars Battlefront
powrót do forum gry Star Wars Battlefront

Brak singla?

ocenił(a) grę na 1

To zupełnie dyskwalifikuje tę grę

ocenił(a) grę na 9
mkk3a

Jest singl ale nie ma kampani

ocenił(a) grę na 1
Jahoo74

A na czym polega ten tryb? na grze z botami jak np. w starym Q3A?

ocenił(a) grę na 9
mkk3a

Na grę żabotami dokładnie,są tam misje na przykład że jesteś lukiem i musisz pokonać szturmowców,lub bitwy zwykłymi żołnierzami i jest tryb przetrwania,polega na tym że jesteś żołnierzem rebelii i zostałeś uwięziony w bazie rebeliantów zdobytej przez imperium i musisz przetrwać aż do powrotu rebeliantów.Mam nadzieje że pomogłem:)

ocenił(a) grę na 9
Jahoo74

Z Botami

mkk3a

To jest filmweb, ludzie oceniają gry w które nie grali. Ludzie ogarnijcie się.

ocenił(a) grę na 6
mkk3a

Lepiej niech skupiają się na dopracowaniu multi, niż robią takie denne kampanie jak w Battlefieldzie. No chyba, że jesteś piraciarzem, to wtedy faktycznie boli brak singla. Narzekać na typowo sieciową grę, że nie ma trybu kampanii... no proszę Cię.

ocenił(a) grę na 1
rascal0pl

Nie, nie piracę gier. Ale z tego co kojarze, to kiedys zapowiadali normalnego singla do tej gry. A ja jestem akurat z tych, którzy po sieci w zasadzie nie grają - w strzelankach akurat wolę sobie samemu przejść kampanię i tyle. Dlatego gra nie spełnia moich oczekiwań i tyle.

ocenił(a) grę na 6
mkk3a

To jest powód żeby ocenić na 1, tym bardziej jak nie grałeś? Przecież jest cała masa innych gier z tego uniwersum. To jest typowa strzelanka sieciowa. Battlefront od zawsze taki był.

mkk3a

i ocenił na 1 ale frajer ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones