PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686518}
6,9 4 046
ocen
6,9 10 1 4046
Star Wars Battlefront
powrót do forum gry Star Wars Battlefront

Słabo...

ocenił(a) grę na 6

Zmarnowany potencjał, gdyby ta gra miała rasowego singla z jakąkolwiek fabułą osadzoną w uniwersum Gwiezdych Wojen na tym silniku graficznym...to było by coś pięknego a tak niestety żenada.

pi3tia

Jak dla mnie to nawet nie brak singla jest największym problemem (chociaż ten byłby miło widziany przeze mnie), a brak zawartości i jakiejś głębi w multi. Strzelanie jest proste, bohaterów, którymi możemy kierować jest mało, a walki na miecze świetlne pomiędzy Vaderem i Lukiem są do niczego. Sami bohaterowie również nie grzeszą oryginalnością i zbalansowaniem. W ogóle gra jest koszmarnie niezbalansowana. Są mapy gdzie w 90% przypadków wygrywa jedna drużyna. Dodajmy do tego bardzo małą ilość map i raczej standardowe tryby z których może z dwa mają jakąś oryginalność na tle konkurencji. Jednak co z tego skoro gra po jakichś 10 godzinach nie ma nam nic do zaoferowania. Po tym czasie widziało się wszystko i pozostaje tylko nuda... Ostatni raz zaufałem EA i kupiłem wydaną przez nich grę za duże pieniądze.

ocenił(a) grę na 6
_Zero_

Mam cichą nadzieję że jest to dobra baza do stworzenia kolejnej odsłony Knight of the Old Republic, z tą grafiką (bo co jak co poza modelami postaci grafika prawdziwie fotorealistyczna) i jakąś konkretną epicką historią mogła by to być jedna z lepszych gier dekady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones