PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686518}
6,9 4 053
oceny
6,9 10 1 4053
Star Wars Battlefront
powrót do forum gry Star Wars Battlefront

Niestety ale Battlefront to bardzo słaba gra. Piękna z zewnątrz, bo grafika robi niesamowite wrażenie. W ogóle na początku czuć moc i klimat SW. Niestety po paru godzinach grania zauroczenie mija i wychodzi na wierzch, że Battlefront jest pusty w środku. Rozgrywka jest beznadziejna. Strzelanie ssie, a wszyscy ciągle rzucają granatami. Latanie to jakiś koszmar. No i żałosna liczba map. Po 10 godzinach widziało się wszystko co gra miała do zaoferowania. W CSa mogę grać kilkanaście miesięcy, ta gra znudziła mnie po 10 godzinach...

_Zero_

zgadzam się, choć dla mnie 6,5.
Poza cudną grafiką, gra niczym nie zachwyca zwłaszcza w multi, które nie podoba mi się - ciężko się połapać, wszędzie latają pociski, granaty, z powietrza strzelają itp - ciężko się gra niestety i co chwilę DEATH ;( wolę CS GO, który choć ma tylko bdb grafikę, to mi się nie nudzi po kilkuset godzinach nawet, a tutaj parę godzin i nie chce się dłużej w to grać ;(
Czekam na ciekawe i wciągające single Star Wars i w tak pięknej grafice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones