PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686518}
6,9 4 053
oceny
6,9 10 1 4053
Star Wars Battlefront
powrót do forum gry Star Wars Battlefront

Zastanawiam się nad kupnem

użytkownik usunięty

Mam pytanie - czym różni się ta gra od poprzednich Battlefrontów czy Counter Strike'a? W żadne z tych gier nie grałem, nie jestem wielkim fanem sieciowych strzelanin, ale z tego co słyszałem nowy BF strasznie szybko nudzi podczas gdy stare części i CS trzymają przy sobie długie godziny? Co jest powodem tej nudy w nowym Battlefieldzie, oprócz okrojonej zawartości?

Słyszałem o tym, że w sieci niestety brak graczy. Podobno gra jest dobra na około 8 godzin potem zaczyna nużyć. Czym się różni? Przede wszystkim modelem strzelania. W csie np. jest to model hitboxowy. Jak wystrzelisz pocisk, a celownik miałeś na przeciwniku to on prawie bez opóźnienia trafi w cel. Tu jest nieco inaczej. Pociski widać, są o wiele wolniejsze przez co łatwiej ich unikać. Małe zainteresowanie tą grą teraz wynika chyba też z małej zawartości po premierze. Ludzie zagrali na Hoth setki razy i w końcu im się znudziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones