PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014073}

Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Survivor
8,0 942
oceny
8,0 10 1 942
Star Wars Jedi: Ocalały
powrót do forum gry Star Wars Jedi: Ocalały

Gra jest niezbyt wymagającą platformówką z okazjonalnymi walkami słabej jakości, drugoplanowa postać rudzielca i jego perypetie, to kino klasy B. Dodatkowo w momencie premiery oferuje fatalną optymalizację i obraz potrafi solidnie przyciąć. Wszyscy, którzy widzą w tym gniocie arcydzieło są niespełna rozumu.

ffox87

''Wszyscy, którzy widzą w tym gniocie arcydzieło są niespełna rozumu.'' za ostro pojechałeś .U mnie nie było żadnych kłopotów z otymilizacją .........

ocenił(a) grę na 5
GohanSuperSayianII

U mnie spadki klatek są drastyczne, co więcej, gra zgliczowała mi się w misji "Uratuj Zee, Lucrehulk", jakimś cudem z tego wyszedłem bez zaczynania od początku gry!, ale przestrzega wszystkich przed takimi niespodziankami.

ffox87

myśle że te kłopoty z tą grą wynika z tego że ,nie każdy ma na tyle dobre pc na te gre .

ocenił(a) grę na 5
GohanSuperSayianII

ja akurat mam sprzęt top, i7-13700K i RTX 3080 + 32GB DDR5, poczytaj w sieci wszyscy narzekają.

ffox87

zależy jakie info  mówi o narzekaniach graczyna te gre .Jakiego masz Windowsa u siebie ?? to też jest ważnym czynnikiem czy ta gra ci chodzi słabo . 

ocenił(a) grę na 5
GohanSuperSayianII

Jak mi nie wierzysz, posłuchaj znanych yotuberów: https://youtu.be/KkDfVvxwj_4

ffox87

wyrażają tylko swe negatywne wrażenia

ocenił(a) grę na 1
GohanSuperSayianII

Nie gadaj głupot.

rvnrvn1010

żadne to głupoty

ocenił(a) grę na 10
ffox87

hmm to Ci współczuję, ja bawiłem się świetnie i nie doświadczyłem żadnych problemów z optymalizacja, ale pewnie wynika to z tego, że grałem na ps5
Generalnie t o w obecnych czasach chyba najlepszą platformą do grania są konsole, bo pod konsolę twórcy przygotowywują jedną wersję i albo działa albo nie działa, a na PC wszystko zależy od specyfikacji danego gracza

ocenił(a) grę na 5
IronEgg

Słyszałem, że na ps5 też nie ma rewelacji i dropy klatek są zauważalne, a osiągniecie stabilnych 60 jest niemożliwe. Pewnie nawet tego nie zauważasz, bo jesteś do tego przyzwyczajony. Kupując konsolę godzisz się na kompromisy. High-endowy PC daje Ci wszystko najlepsze, co gra może zaoferować.

ocenił(a) grę na 10
ffox87

Wcale nie jestem do tego przywyczajony, bo takich rzeczy najczęściej nie ma. Dropy klatek były w dniu premiery i chwilę po, ale po patchu, który wyszedł jakoś kilka dni po premierze żadnych już spadków klatek nie ma. Nawet teraz mam włączona grę i świetnie działa, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to loadingi, trwające czasem nawet z kilkanaście sekund przed wejsciem do kantyny na Koboh ale po za tym gra działa naprawdę bardzo dobrze.

ffox87

Sam również gram na PS5 i ja przyznaje że dropy klatek pierwszego dnia były masakryczne no i nawet po patchach dalej są od czasu do czasu szczególnie na Koboh jak jest otwarty teren. Gra radzi sobie o wiele lepiej w lokacjach zamkniętych, czy podczas walk również, jak na razie po 30h nie miałem ani jednego dropu, który by mi przeszkodził w walce.
Co do samej gry bardzo pozytywne zaskoczenie daleko temu do czegoś wybtinego, ale jest to przynajmniej półka wyżej niż ten nieśmieszny Hogwarts Legacy go przynajmniej główny bohater ma jakąs osobowość, fabuła jest średnia ale przynajmniej nie aż tak dziecinna a same połączenie gry z walką z długimi sekwencjami spinaczkowymi z wykorzystaniem parkoura do tego gra co jakiś czas urozmaica ten element przez co nie odczuwam żadnej nudy tak samo zagadki logiczne robi się bardzo przyjemnie i tutaj metroidvania nie jest aż tak rażąca biorąc pod uwagę to, że w Fallen Order skopali system teleportowania się przez co człowieku odechciewało się wracać do miejsc w których się było 15h temu przez co rushowałem fabułę i jak najszybciej chciałem zapomnieć o tej grze.

Na minus dałbym brak jakieś sporej różnorodności. Gry jeszcze nie skończyłem ale mam 2/3 gry za sobą i jak na razie są tylko 4 mapy, które same w sobie są super zaprojektowane te wszystkie skróty itp, ale jakoś tak nie odczuwam różnorodności w nich brakuje tutaj tak fajnej mapy jak Dathomira z Fallen Order, do tego również walka nie jest jakoś zbytnio wymagająca na Mistrzu Jedi(jak na razie), ale to w końcu nie jest soulslike więc rozumiem.

Co do PC ci tylko współczuje kawałek let's playów oglądałem i gra to pieprzony koszmar, ale ostatnio każda gra jest gównianie zoptymalizowana na PC więc nic tylko mogę się cieszyć, że jako osoba która we wszystko gra na konsoli nie odczuwa tego aż tak mocno XD

ocenił(a) grę na 1
xBrytan

PC>PS5.

rvnrvn1010

Ogólnie masz rację, ale biorąc pod uwagę jak spieprzone są porty na PC ostatnio dla gier kompletnie nie żałuje i mi się nie śpieszy do zrobienia jakiegokolwiek upgradeu i zostanę przy mojej konsolce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones