PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820304}

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order
7,6 5 801
ocen
7,6 10 1 5801
Star Wars Jedi: Upadły zakon
powrót do forum gry Star Wars Jedi: Upadły zakon

Ja się jednak zawiodłem. Bardzo uboga fabuła, właściwie jeden krótki wątek. Cała gra sprowadza się głównie do badania lokacji i odkrywania skrzynek i sekretów które tak naprawdę nie mają wpływu na rozgrywkę, bo to tylko części miecza, albo jakieś inne nieznaczące pierdoły. Świat ograniczony maksymalnie, nie można pójść i eksplorować map, budynków itd. Czyli gra w stylu po nitce do kłębka. Przechodzenie w kółko tych samych lokacji, latanie między 4 światami co z czasem staje nudne i oklepane.

Główny bohater i postacie drugoplanowe też słabe poza dwoma wyjątkami - siostrą nocy i Trillą.
Nie wiem kto opracowywał system walki i leczenia. Kilka sekund na załadowanie stymu to jakaś porażka przy szybkości przeciwników (grałem na poziomie Mistrza).

Jedyne plusy - chwilami czuć klimat Star Warsów, fajna grafika i piękne klimatyczne widoki. No i machanie mieczem czasami sprawia niezwykłą frajdę i przypomina te najlepsze godziny wygrane - no właśnie, na Jedi Outcast, która póki co jest niedościgniona w kategorii gier SW. Tyle i tylko tyle....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones