PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607647}
8,5 7 103
oceny
8,5 10 1 7103
StarCraft II: Wings of Liberty
powrót do forum gry StarCraft II: Wings of Liberty

Niedawno zakupiłem sobie SCII i ku memu zdziwieniu nie dało się podczas instalacji wybrać języka. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi jak zmienić polską wersję językową na angielską? Będę wielce wdzięczny =)

ocenił(a) grę na 9
Bloodbane

Niestety na chwile obecna nie da sie zmienic wersji jezykowej (choc byc moze w najblizszym patchu, ktory powinien pojawic sie w przeciagu najblizszych tygodni chyba pojawi sie taka opcja), jedyne wyjscie to sciagniecie nowego klineta gry z serwerow Battle.net (sciagasz przez swoj profil BN).

ocenił(a) grę na 8
DaNom

Ojoj, to niedobrze :(
Co mi da ściągniecie tego klienta gry ? Do czego on służy i jakie zmiany wprowadza ? (Jestem trochę graczem starej daty i wypadłem z obiegu w kwestii ewolucji mechanizmów gier komputerowych) :/
Niestety jestem troszeczkę rozczarowany tym, że nie mogłem podczas instalacji wybrac języka bo na pewno wybrałbym angielski - dubbing w SCII w ogole mi się nie podoba, na dźwięk głosu Jarosława Boberka dostaje szczękościsku (jest to bardzo dobry aktor ale po serii reklam z Sercem i Rozumem troszeczkę mam go dość) a generalnie chodzi o to, że "Starcraft 1" to jedna z moich ulubionych gier i nigdy nie zostala przetłumaczona więc grałem w nią w oryginalnej wersji językowej i to było genialne. Angielskie głosy znakomicie potegują klimat. Chciałbym kontynuowac swoją przygode z tą serią w taki sposób, Blizzard wykazał spore zaniedbanie ze nie pozwolil na cos tak oczywistego jak wybor języka. Nie mogłem w ogole w Polsce znaleźć anglojęzycznej wersji do kupienia więc kupiłem standardową licząc że będę mógł bezproblemowo zmienic język, wydawało mi się to czymś oczywistym. :(
Czyli należy w najbliższym czasie spodziewać się patcha zmieniającego język, tak? Gra już liczy sobie 2 lata więc to dziwne, ze nikt przez ten czas nie borykał się z tym problemem :\

ocenił(a) grę na 9
Bloodbane

Mowiac klient gry mialem na mysli instalator, ze swojego profilu na battle.net mozesz sciagnac instalator angielskiej wersji (tzw. klient gry), gra wazy ok. 7GB...
Patch o ktorym wspominalem ma przede wszystkim przebudowac interfejs uzytkownika (menu), ale wydaje mi sie, ze bedzie w nim opcja zmiany jezyka, ale nie jestem pewien... Patch ten powinien wyjsc niedlugo, aczkolwiek Blizzard jeszcze go testuje i nie wiadomo kiedy na pewno wyjdzie.

Bloodbane

Da się - ściągasz anglojęzycznego klienta (czyli tak naprawdę pełną instalkę gry) z battle.net instalujesz, ściągają się patche i gotowe ;)

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Jeżeli planujesz zakup hotl to może warto zobaczyć czy w dodatku wprowadzą możliwość wybrania języka.

ocenił(a) grę na 9
AVVOL

Razem z patchem najnowszym można zmieniać język w w opcjach także w WoL

ocenił(a) grę na 8
AVVOL

No właśnie, teraz planuje zakup Hotl i nie zastanawiam się, czy będzie możliwość wybrania języka.

Dzięki za porady, przeszedłem WoL po angielsku jak chciałem. :)
Tylko czy teraz będzie sie dało zainstalować Hotl po angielsku, do angielskego WoL. Ktoś wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones