PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608619}
8,6 9 188
ocen
8,6 10 1 9188
StarCraft
powrót do forum gry StarCraft
ocenił(a) grę na 9
MichaelTerran

Taaa, "szachy" w których trzeba uczyć się skrótów klawiszowych i szybkiego klikania, bo bez tego nic nie wygrasz na sieci. Gierka bardzo fajna, ale szachów w ogóle nie przypomina :D

ocenił(a) grę na 10
Dentarg

fakt - brak pionków i drewnianej szachownicy

ocenił(a) grę na 9
MichaelTerran

Raczej fakt - musisz mieć dużo APMów by cokolwiek wygrać na Battle.necie. Najlepsza strategia nic Ci nie da, jeśli Twój przeciwnik klika od Ciebie znacznie szybciej.

ocenił(a) grę na 10
Dentarg

Refleks i ogarnięcie hotkey'ów to podstawa żeby mieć jakiekolwiek szanse w tej grze. Najbardziej testowana jest inteligencja gracza, zmysł strategiczny i zdolności do adaptacji szybko zmieniających się warunków w grze.

użytkownik usunięty
Dentarg

Dokładnie, skróty w SC to podstawa. Zaliczyłem na BN ponad 3000 potyczek, więc wiem o czym mówię. Niedługo minie 20 lat od premiery SC, ciekawe czy ktoś wymyśli coś równie świetnego.

ocenił(a) grę na 10
MichaelTerran

Nie powiedziałbym, szachy to gra turowa więc bardziej takie gry jak cywilizacja lub seria total war gdzie można sobie usiąść i pomyśleć a inteligencja bardziej się liczy od prędkości naparzania w przyciski. Ogólnie dlatego wole turowe gry, oczywiście RTS'y też są super jak StarCraft czy Red Alert, ale mi się ciężko w nie gra ponieważ byle lama która nie musi umieć myśleć a umie naparzać w przyciski jest w stanie mnie pokonać co mnie szalenie denerwuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones