PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809080}
5,8 547
ocen
5,8 10 1 547
Starfield
powrót do forum gry Starfield

porażka

ocenił(a) grę na 1

nazywanie tego gra to zart to jakiś niedorobiony mod do fallouta 4 gdzie w nim windy normalnie sie ruszaly
lokacje powtarzalne grafika o kant tylka
npc z zero emocji strzelasz obok a oni nic
silnik gry pamiętajacy czasy morrowinda
przypudrowany pomalowany i nazwany creation engine 2 dzwięki i assety z fallouta jak upadanie łusek strzelby na ziemie czy czarne maty podlogowe a i na cała gre jest 10 broni nie rodzajów a normalnie broni gdzie w fallout 4 jest ich 50 oczywiscie todzik howardzik zalepi to modami od comunity albo da z 10 dlc karzde bo 50-100 zł i wtedy gra MOŻE będzie grywalna dobrze ze spuraciłem tą gre ocalilo mi to portfel

fallout 76
redfall
i teraz starfield
i ile był ten scamfield tworzony 7 LAT i taki efekt strach pomyślec co becia odwali z scrolsami 6

ocenił(a) grę na 1
nightlord33

Cyberbug mieli tego gniota i wypluwa. Nawet na premierę to był masterpiece w porównaniu z tym pierdem. Jakby takie coś wyszło z pl, już by na kraj nakładali sankcje

grzechum

haha :D

ocenił(a) grę na 7
grzechum

nie no cyberscam 2137 to najgorszy syf nawet dziś

ocenił(a) grę na 10
nightlord33

To niesamowite jak bardzo drażni niektórych graczy, że wersja na PS5 zajmuje tylko 0 GB. Można krytykować grę, ale ocena 1/10 jest nieadekwatna do potęgi n-tej.

użytkownik usunięty
matkozielecki

Mnie ta gra drażni na XSX, ale jak widać dalej w 2023 obie konsole to rarytas i nie do pomyślenia że ktoś kupuje dwa plastiki do zabawy za 4000 z hakiem + 50 na zdrapkę do GP. Lepiej dalej wierzyć w teorie o mitycznej wojnie Sony z MS. Pss to prawda nawet, nasz niedopracowany (na premier) CP2077, zjada tą pustą wydmuszkę.

ocenił(a) grę na 10
nightlord33

Stare gry komputerowe oraz filmy są lepsze dlatego! W nowości też także pogram chętnie! Ewolucja!

ocenił(a) grę na 5
nightlord33

No cóż można powiedzieć, że to jest gra. I tyle w sumie...

nightlord33

I am a bad troll... a really really bad troll.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones