PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855786}

Stray

7,8 2 482
oceny
7,8 10 1 2482
Stray
powrót do forum gry Stray

Świetna gierka mimo że krótka. Chodzenie Mruczkiem jest dobrze wykonane, animacja, to jak się rusza, miauczenie, drapanie przedmiotów czy ocieranie się o roboty. Dla mnie jako kociary perfekcja. Fabuła też jest świetna mimo że jest to gra bez słów. Roboty mają swój własny język jednak samej mowy w grze nie uświadczysz. Końcówka mnie wzruszyła i była enigmatyczna. Jest to na 7-8h jeśli szuka się również wszystkich znajdziek. W sumie polecam to robić bo nie jest to takie trudne a dodaje więcej do fabuły i o tym co się stało ze światem Stray. Oprawa graficzna bardzo ładna, gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, nie miałam żadnych bugów, na PS4 nie mam zarzutów. Gameplay jest tak wyważony że nie nuży, gdyby gra byłaby dłuższa mogłoby tak być ale uważam że jest to wyważone w sam punkt. Od siebie polecam bo to jedna z ciekawszych gier w tym roku, mająca pomysł na siebie i wyróżniająca się wśród zalewu tytułów AAA.

xMikax

Ja mam nadzieję, że jakieś dodatki albo kolejna część wyjdzie bo tak naprawdę to strasznie to krótka gra na dwa wieczory. Jakbym zapłacił ponad 100zł za grę i po paru godzinach ją skończył to bym się zdenerwował. Fabuły do końca nie wyjaśniono. Nie wiemy co jest na górze. Mruczek przez grę napił się wody raz i nic nie jadł :D Moje koty to by te zurki po takim czasie upolowały. Nie mniej gra kotem, czy jak znajomy określił symulator kota to pomysł świetny. Zachowania i animacje kota doskonałe i wielokrotnie się uśmiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones