PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614083}
6,5 519
ocen
6,5 10 1 519
Street Fighter X Tekken
powrót do forum gry Street Fighter X Tekken

FANTASTYCZNY

ocenił(a) grę na 9

kolejny klasyk od którego nie sposób się oderwać!

fabio

Prędzej gra na tydzień... już lepszy jest super street fighter 4 arcade edition i mortal ;)

a co do tej gry to się rozczarowałem... potencjał był ale nie wykorzystany (fabuła hehe idiotyczna:) ) ... postacie z tekkena (większość) wygląda karykaturalnie a grając nimi idzie odczuć jak bardzo są okrojone ze swojego arsenału ciosów... granie jako team hmm fajna sprawa ale nie które pary pasują do siebie jak jaruś do donka :)))
następnie system gemów... pierdółka,,, i do końca nie wiem o co w tym systemie halo ... jakby panowie z capcomu nie mogli dać tego samego rozwiązania z super combosami co w sf4...
Capcom mógł bardziej się przyłożyć do tej gry a jedynie mam niesmak że zmarnowali potencjał
6/10

ocenił(a) grę na 9
jason86

"idzie odczuć"

z prowincji?!

fabio

:))) miękki jesteś a to że nie umiesz uszanować czyjegoś zdania a tym bardziej KONKRETNIEJ napisać co w tej grze jest fantastycznego dla mnie równoważy się to z upośledzeniem :)))

jason86

Fajnie pojechałeś gościa ;) I zgadzam się z opinią na teamt gry, pozdrawiam

ocenił(a) grę na 7
jason86

Hmm... Widać znasz się na takich grach. :) Ale np. dla kogoś takiego jak ja, czyli kogoś, kto grywa raczej okazjonalnie i nie ma rozeznania w tych sprawach, bo Street Fighter zna jedynie z komiksów, a Tekkena z czasów 3, gra wydaje się być dobra i ciekawa. Faktem jest, że słyszałam sporo negatywnych głosów na temat tej gry, jednak gra się przyjemnie. Pomimo, że na takich grach się nie znam, to powiem, że wydaje mi się, że kombinacje ruchów są dosyć okrojone. Fajnych kombosików to nie ma za wiele, więc grając dłużej jedną postacią szybko się nudzi. Ale postaci do wyboru jest chyba sporo, więc nie będę narzekać. :)

btw. sorry za odgrzanie, ale musiałam. :P

LoveKiller

spoko rozumiem i cenię Twoje zdanie
ale grałem w dużo bijatyk i rozczarowała mnie ta gra...
mogli na prawdę zrobić coś mocnego na wzór chociażby marvel vs capcom a jak dla mnie zrąbali sprawe
jeśli zagrałbyś wcześniej w SFIV a potem w to .. odczułbyś różnicę.
Projektanci gier itd. nie wczuwają się w rolę graczy tak ja to widzę

ocenił(a) grę na 7
jason86

Taka skromna uwaga na początek, rozmawiasz z osobnikiem płci żeńskiej, więc jakbyś mógł zwracać się do mnie z końcówką "aś" byłabym wdzięczna ^^
Jak już mówiłam, włączając tą grę byłam świadoma tego, że recenzje nie są zbyt przychylne. Jednak myślę, że największą wadą jest właśnie ograniczenie ciosów. Z tego co wiem, to ilość fajnych technik została okrojona.

Hmm... Ostatnio coś mnie wzięło na te mordobicia, ale ja się właśnie nie znam. Może polecisz coś?

LoveKiller

wiem przepraszam :) potem zerknąłem z ciekawości i zapomniałem edytować ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones