PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614083}
6,5 519
ocen
6,5 10 1 519
Street Fighter X Tekken
powrót do forum gry Street Fighter X Tekken

Oto kilka oszustw, których dopuścił się Capcom przy wydaniu tej gry:
-12 "dodatkowych" postaci - Capcom wypuścił w wersji na PSVita dlc, w którym znajduje się 12 dodatkowych postaci... jedyny problem w tym, że na płytkach z innych wersji gry te postacie są umieszczone, tyle że są zablokowane lub wycięte.
-LAN tag online - game mode w którym można zagrać w vstag, w dwie osoby na jednej konsoli przeciwko innym drużynom w internecie został umieszczony tylko w wersji na PS3. Uargumentowano to tym, że Xbox jest inaczej zbudowany i nie dało się sprowadzić tego game moda na tą konsole. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to że w MK9 na Xbox'a taki game mode występował i jakoś inna budowa konsoli w tym nie przeszkodziła.

Taki mały disclaimer - żeby być w pełni szczerym nie przepadam za console-gaming'iem i nie zamierzam nawet kupować tej gry, ale napisałem tego posta, bo uważam, że ludzie powinni wiedzieć jak firmy starają się łatwo zarobić na swoich konsumentach.

Więcej info na: http://angryjoeshow.com/2012/03/wtf-sf-x-tekken-angry-rant/

AAAnonimAAA

Wiedziałem że ktoś o tym tu napisze :-)

AAAnonimAAA

no capcom dał d... na całej linii ale w sumie mnie to akutalnie ryra bo jak ktoś chce to może sobie znaleźć na torrentach wersje na xboxa gdzie są odblokowane postacie Jack-X najmocniejszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones