PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708077}
6,6 413
ocen
6,6 10 1 413
Styx: Master of Shadows
powrót do forum gry Styx: Master of Shadows

Grę w wersji PL będzie można nabyć za 40zł (Gamebook), co jak na polskie warunki jest ceną świetną. Szkoda tylko, ze premiera nie jest odrobinę wcześniej (np. 2 tygodnie po światowej), ale nie ma co narzekać. Gra zbiera dobre recenzje i wg mnie warto będzie się z nią zapoznać.

drenz

Dla osób które odwiedzą ten temat radzę poczekać na zniżki, gdyż gra chociaż jest warta 40 zł to co jakiś czas na 100% znajdą się promocje w trakcie których kupimy 2 gry z gamebooka, za troszkę więcej, niż cena 1 gry.
Ja kupiłem Styxa w czasie letniej wyprzedaży na cdp.pl za dwie dyszki, a cała masa gamebooków była nawet za dychę.

Kosarz5

Teraz jak najbardziej tak. Sam dałem za Styx mniej niż 20zł a kupowałem jakieś kilka miesięcy po premierze. Natomiast wcześniejszy post jest jeszcze sprzed polskiej premiery, gdzie cena za takie wydanie naprawdę była świetna.

drenz

Mówisz o gamebooku?Z tego co pamiętam to w sklepach wysyłkowych takich jak np: 3kropki gra była dostępna w premierówce o ile się nie mylę.Gamebooki nie są złe, w grupie wyglądają nawet fajnie na półce i można poczytać w wolnej chwili.

Kosarz5

Tak, premiera STYX była w wersji Gamebook. Tez mam kilka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones