PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623377}

Super Castlevania IV

Akumajou Dracula
8,1 113
ocen
8,1 10 1 113
Super Castlevania IV
powrót do forum gry Super Castlevania IV

Moim zdaniem "Super Castlevania IV" jest najlepszym tytułem spośród klasycznych
"poziomowych" Castlevanii. Aha i polecam zmienić rok z 2006 na 1991. Ktoś się chyba nieco
zakałapućkał :D

Mati9319

W filmwebie nie dodali chyba nintendo ani supernintendo do bazy, więc dali datę, gdy gra wyszła pewnie na wii.

ocenił(a) grę na 8
Mati9319

Naprawdę świetna gra. Muzyka, grafika, efekty, level design, wszystko to jest naprawdę rewelacyjne. Niestety gra cierpi na jedną zasadniczą chorobę. Jest zbyt prosta, zwłaszcza porównując do jej poprzedniczek na NESa. Przejście jej zajęło mi 2-3 godzinki, kiedy Castlevania III przechodziłem przez tydzień. Klimat też bardziej odpowiadał mi w Castlevanii i Castlevanii II. Gra trochę mnie zawiodła, zwłaszcza, że tak mi ją rekomendowano.

ocenił(a) grę na 10
Curt90

Co do poziomu trudności - zgadzam się całkowicie. Nastawiałem się na mordercze wyzwanie, a tu proszę - wcale nie było trudno. Zrobiło to na mnie tym większe wrażenie, że toż to przecież gra stara jak świat i powinna stanowić prawdziwe wyzwanie.

W sumie to jeszcze nie tak źle, bo "Symphony of the Night" jeszcze łatwiejsze chyba :P

ocenił(a) grę na 9
Mati9319

Jak dla mnie poziom trudności jest idealny - nie jest ani za łatwo, ani katorżniczo trudno.

ocenił(a) grę na 9
Mati9319

Osobiście uważam że jest to najlepsza Castlevania jaką kiedykolwiek wydano - usprawniono detale rozgrywki, dodając możliwość biczowania we wszystkich kierunkach oraz mapując itemy pod R/L; piękna grafa, do dziś fajnie się na to patrzy; ekstra muza, do tego stopnia że mam zgrane do mp3 i słucham poza domem; stopień trudności idealnie wyważony - ani nie przechodzi się gładziutko bez ani jednej śmierci, ani nie jest katorżniczo trudno więc nie trzeba być ninja żeby grę ukończyć. Najbardziej chyba zaś pasuje mi fakt, że w tej części nie zmiksowano jeszcze gameplay'u z Metroidem, dzięki czemu mamy wspaniałą, klasyczną platformówkę, bez tego cholernego backtrackingu, levelowania i reszty rpg-owego tałatajstwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones