PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627978}
8,4 789
ocen
8,4 10 1 789
Super Mario 64
powrót do forum gry Super Mario 64

wspaniałe chwile

ocenił(a) grę na 10

wspaniałe chwile przy tej grze!

ocenił(a) grę na 10
misior823

O tak, chyba najdoskonalsza, najlepsza gra wszech czasów. Nadal czasami w nią pogrywam na N64. (no i słynna ocena 101% w SS:)

ocenił(a) grę na 10
Indrid_Cold_84

nie ma co komentować, mistrzostwo i tyle!

użytkownik usunięty
Indrid_Cold_84

Fakt, gra super. Pamiętam jak w nią "pykałam" ;) Ja także muszę do niej wrócić jak będę miała czas na granie. A wie ktoś dlaczego nie ma na filmwebie N64 czy np. GameCube'a??

ocenił(a) grę na 10

Ja wiem. Dla uproszczenia roboty, moderatorzy na Filmwebie przyjęli sobie, że istnieją tylko konsole obecnej generacji + PC, PS2, PSX.
Wszystko, co było wcześniej dla nich nie istnieje i tak, przykładowo klasyki z moich ulubionych N64 i SNESa tutaj udają gry na Wii bądź XBOXa 360.
Trochę to irytujące, bo osobiście wychodzę z założenia, że jak już coś robić (przykładowo dział gier) to robić porządnie, ale jak widać mało kto podziela ten pogląd.
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Dark_Wotisuwin

Trochę to bez sensu, powinni zrobic wszystkie najważniejsze konsole, nie tylko te, które są obecnie i wtedy nie byłoby problemu:/
Zdarzają się też przypadki, że nie ma jakiejś gry np. z N64 na liście gier z Wii czy XBOXa:(

ocenił(a) grę na 10

Pewnie, że tak, no ale jest jak jest czyli mocno na odpie...ol :-) Nie ma całej masy gier kultowych z czasu 8, 16 i 32-bitowych konsol i nawet nie pozwalają ich dodać, 2 razy próbowałem i dostałem odpowiedź, że "takich gier" nie dodajemy. To w takim razie jakie? Tylko te badziewia, które wychodzą obecnie. To, co kultowe nikogo nie obchodzi. Z drugiej jednak strony nie ma co się burzyć, to nie jest portal o grach tylko o filmach, od gier są IGN czy Gamespot. Tyle, że skoro te gry już tu są to wypadałoby zadbać też trochę o formę ich umieszczenia.

ocenił(a) grę na 10
misior823

Aż się łezka w oku kręci na samą myśl o tych miesiącach wyrwanych dzieciństwu przez tę grę... Poszukiwania 120 gwiazdki trwały i trwały:)
Przypuszczam, że Wam też dzisiaj wydaje się, że "przecież nikt inny nie może grać w Super Mario 64 lepiej ode mnie"! Gra obrosła legendą u mnie w rodzinie:) Arcydzieło...

ocenił(a) grę na 10
misior823

Też mam gigantyczny sentyment do tej gry, jedna z pięciu - sześciu moich ulubionych gier na ukochanym niegdyś Nintendo 64.
To gra - legenda, wiecznie żywa.

misior823

Dokładnie - przeszedłem wszystkie konsole Nintendo od N64 w górę (plus Pegasus ;)) i wszystkie chyba możliwe dobre platformówki, które, jak wiadomo, wielkie N zawsze miało najlepsze. I pomimo mojego uwielbienia np. do Super Mario Galaxy wciąż uważam, że Super Mario 64 to najdoskonalsza gra wszechczasów i zdecydowana absolutna czołówka gier w ogóle.

malonemuert

Chodziło mi o "najdoskonalsza platformówka wszechczasów" :)

ocenił(a) grę na 8
misior823

genialne !!!

ocenił(a) grę na 10
misior823

Moja pierwsza gra w jaką grałem na Nintendo 64 :)

ocenił(a) grę na 9
Uys

Do tej pory szlag mnie trafia, że nie zdobyłem wszytkich gwiazdek...

misior823

Jak miałem 4 lata to w Warszawie na Woli była Hala Człuchowska i tam za gablotą stało Nintendo 64 z grą Super Mario. Zawsze jak przechodziłem tam z rodzicami podziwiałem tę konsolę. Mama raz poleciała w delegacje do Anglii i wróciła właśnie z Nintendo i Marianem. To był najcudowniejszy dzień w moim życiu :D, potem było granie z ojcem do drugiej w nocy i szukanie gwiazdek xD

misior823

Gra taka z 841/1000! Zbierało się gwiazdki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones