PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734522}
5,6 27
ocen
5,6 10 1 27
Sword Coast Legends
powrót do forum gry Sword Coast Legends

Dziwne, że nikt tu tematu nie zaczął jeszcze. Gra wydaje się być spadkobiercą przede wszystkim serii NWN, które przecież cieszyły się sporą popularnością. Do tego gatunek cRPG wcale nie umarł co pokazał popularność Pillars of Eternity. Skąd więc taka posucha?

Jestem bardzo ciekaw tego tytułu, uniwersum jest już klasykiem fantasy i trochę go brakowało. Trochę martwi mnie brak zapowiedzi polskiej wersji językowej. Jeżeli chodzi o wymagania to widzę sporą rozpiętość i liczę, że jakiejś lipy z optymalizacją nie będzie.

Jaq87

Też się trochę nad tym zastanawiałem, sam się dowiedziałem o niej na koniec sierpnia i zdziwiłem się, że nigdzie przedtem nie widziałem żadnej wzmianki o niej. Poczekam na jakąś pierwszą recenzję i jeżeli będzie choćby 5/10 to biorę z miejsca bo bardzo lubowałem NWN i brak mi takiej gry.

Jaq87

Mam nadzieję, że będzie lepsza od średniego PoE. Oj chętnie zatopię się w świat z dodatku do pierwszego Baldur's Gate. Mam nadzieję, że utonę na dłuuugie godziny a żona mi to wybaczy.

Apiseq

Sam jesteś średni! W Pillars Of Eternity mam już 300h rozegrane. Najlepszy cRPG od czasów Baldur's Gate 2!

użytkownik usunięty
LeoMessi86

W porównaniu do Shadowruna (Hong Kong i Dragonfall) czy Divinity OS, a może też i Wasteland 2, to tak - PoE jest średnie. A że jest świetne na tle dzisiejszego syfu pokroju DA: Inquisition? Nie ma czym się chwalić.

Nie znasz się. "Pillars Of Eternity" to najlepsze RPG od czasów BG 2.

ocenił(a) grę na 7
Jaq87

Dla mnie gra zapowiada się świetnie tylko ten brak spolszczenia trochę martwi

Jaq87

No jak będzie chociaż w połowie taki rozwój postaci jak w NWN, to biorę ciemno chociaż recenzję dobrze nie wróżą. Między innymi ten minimalistyczny, nierozbudowany, nudny rozwój postaci w ostatnich rpg'ach mnie odrzuca. Najpierw wasteland, potem divinity a w końcu pillars'y, ciekawe czy tu też zrobią taką kaszanę. W NWN było tyle różnych kombinacji i kompletnie różnych buildów, że głowa mała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones