PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612895}
6,2 958
ocen
6,2 10 1 958
Syberia 3
powrót do forum gry Syberia 3

Powrót po latach.

ocenił(a) grę na 7

Jestem wstrząśnięty, że gra przechodzi bez echa i regularnie dostaje baty, tylko dlatego, że nie domaga technologicznie.

http://literackiespelnienie.blogspot.com/2017/04/syberia-3-ahoj-przygodo-tuk-tuk .html

chris3z8

Ma koszmarne bugi które niestety uniemozliwaiają przejście :( .. a seri dodam ze uwielbiam. Gra calkowicie niestety do poprawy

ocenił(a) grę na 7
hazelzkrainyasgardu

Miałem to szczęście, że nie dotyczyły mnie problemy z zapisem gry albo wadliwą kamerą, która faktycznie może zniszczyć jakąkolwiek radość. Niemniej wielbię. Oby wyszły jakieś solidne patche, które to naprawią, czym prędzej!

chris3z8

https://www.youtube.com/watch?v=dB1ZFlmX6G8&lc=z13effjysomhuxihm04cgxehezilthvwl vw0k zerknij na link nagrałem :(

ocenił(a) grę na 7
hazelzkrainyasgardu

Faktycznie. Wygląda fatalnie. Też się mocowałem z kilkoma niedogodnościami, ale nie miałem przypałów z zatrzymanym obrazem ;/

chris3z8

Kultową w swoim gatunku jak poprzedniczki to trójka nie będzie. Oklepany z poprzednich części schemat prowadzenie do "ziemi obiecanej" tym razem Jukoli i cliffhanger z udziałem Kate i jednej dla niej ważnej postaci. Wątek złego słaby. Gra ogólnie jest dobra jednak to nie ta liga co 2 poprzednie cześci tworzące spójną całość.

ocenił(a) grę na 7
Niemiec66

Problem w tym, że czasy się zmieniły. Przygodówki niby mają swoją niszę, ale nigdy nie odzyskają dawnego blasku, należytego prestiżu. Widać, że twórcy boją się być retro na maksa - stawiając na 2D czy rzeczy, które do Syberii pasowały, jak point&click.

chris3z8

Tutaj choć zaryzykowali i stworzyli mix 3 osobowej kamery jak przy P&C z jednoczesnym sterowaniem. Chodź do konsoli to pasuje to PCtowi dorzuciłbym jeszcze możliwość sterowania samą myszką. Technicznie byłoby to możliwe. Aktualnie poprawki wymaga też "szukanie" interakcji. Podświetlanie po najechaniu myszką byłoby lepsze niż obecny "symulator obijania się Kate po ścianach". Tak moja gra wyglądała, obijaniem się o wszystko w celu znalezienia interakcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones