PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608725}
8,2 8 643
oceny
8,2 10 1 8643
Syberia
powrót do forum gry Syberia

Zauważyłam, że w obsadzie nie ma aktora podkładającego głos Oscarowi. Więc sama zaczęłam szukać tej informacji i mam - pan nazywa się Mikołaj Klimek. Jego głosem mówi też Dan, mąż (czy narzeczony) Kate. Podłożył też w drugiej części gry - jednak to w pierwszej części Oscar wypadł lepiej (zapewne modelowali głos aktora komputerowo we wszystkich odsłonach). W ,,Syberii 3" rolę tą przejął Michał Konarski.

ocenił(a) grę na 9
Laoshu_Lajka

O to ciekawe, ja słyszę Władysława Kowalskiego jako portiera w hotelu w Valadilene, jednego z profesorów na uniwersytecie w Barrockstadt oraz przede wszystkim jako Hansa Voralberga! To świetny aktor, a że jedna osoba grała Oscara i Dana tak różnie, to też świadczy o niezłym talencie.

ocenił(a) grę na 9
kochamfilmy

A to jednak nie głos W. Kowalskiego! Niesamowite, strasznie podobni widocznie, bo rozpoznałam, że to jeden człowiek wszystkie te postaci dubbingował.

ocenił(a) grę na 10
kochamfilmy

Trochę czasu po tym, jak poruszyłam ten temat na forum, dotarła do mnie smutna wiadomość - Pan Klimek zmarł nagle 12 lipca, przeżywszy zaledwie 48 lat :-(

Niech spoczywa w pokoju... [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones