PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624168}
8,2 310
ocen
8,2 10 1 310
Syndicate
powrót do forum gry Syndicate

2/10

ocenił(a) grę na 2

Bardzo słaba

pachomir

znowu nie grałeś i oceniasz

ocenił(a) grę na 2
jasiu15

lol

pachomir

Jeśli strategia jest dla ciebie zbyt trudna i odrzuca cię brzydka, stara grafika to zagraj sobie w "remake" Syndicate. Będzie ci pasował idealnie, bo to FPS...wy młodzi uwielbiacie tylko takie proste gry, gdzie nie liczy się myślenie, a szybkie palce i refleks...jezu żeby Modern Warfare 3 postawić 10...gdzie ten świat zmierza ?

crazy_race

Jako guma do żucia dla oczu MW3 jest nawet, nawet (chociaż osobiście wolę Armę 2 - same wyzwania w zbrojowni to ładnych -naście godzin losowych potyczek). To się chyba nazywa "short attention span" jeśli mnie wujek Google nie myli. :) Inna sprawa, że Syndicate to dobra gra jak na swoje czasy, a te się (nie)stety zmieniły.

(Swoją drogą, nie lubię strategii - wymuszają działanie według określonych reguł. A ja mam mentalność partyzanta i nie lubię jak mi ktoś mówi, że nie da się czegoś zrobić, dlatego że się nie da.)

acidrain84

'Short attention span' nazywam po imieniu ADHD.

crazy_race

Oj tam, oj tam, tak to ładnie w nowomowie brzmi - ADHD się źle kojarzy już. Jak jakaś choroba albo cuś, a wprost przecież nie można powiedzieć że ktoś jest na tyle tępy, że tematu nie ogarnia. ^^

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

Syndicate 10/10 jak na tamte czasy jedna z najlepszych gier strategicznych. Grałem w nią w 1993 roku i miałem do tego polską wersie plus dodatkowe misie. Gra była dośc trudna ale też bardzo ciekawa jako nielczny z moich kolegów skończyłem ją całą :D

ocenił(a) grę na 8
rafalk13

Ostatnia misja podstawki (na platformach) to było istne szaleństwo. Szacuneczek. Może "Satellite Reign" coś niecoś odświeży w temacie.

ocenił(a) grę na 10
duraq

O wielkie dzięki za info "Satellite Reign" obejrzałem kilka filmików na you tube i zapowiada się bardzo fajnie (niby premiera w PL, 11 grudnia 2014 :D.
Wiadomo że dziś świat gier jest na innym poziomie niż w 1993r ale liczę że ta gierka będzie bardzo w klimacie starego Syndicate.

pachomir

Aby ocenić grę liczbowo należy użyć gwiazdek znajdujących się po prawej stronie. Zapewniam, że to nie takie trudne. Autorowi wątku proponuję z opcji komentarzy korzystać tylko wówczas, gdy ma się cokolwiek do powiedzenia (najlepiej coś sensownego).

ocenił(a) grę na 9
cedwa

Taka wypowiedz zasługuje na jeden komentarz - powiedział co wiedział.

ocenił(a) grę na 10
pachomir

trolololo ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones