PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635488}
6,3 512
ocen
6,3 10 1 512
Syndicate
powrót do forum gry Syndicate

Szczerze to żywiłem z tą grą gigantyczne nadzieje. Mniejsza z tym, że przerobili na strzelankę.
Ale to co wyszło z tej gry to nieporozumienie. Tragiczna fabuła (Deus ex Bunt ludzkości 2
prawie), beznadziejny gameplay -> walki bossów to tragedia kolejna. Ta gra jest tak
beznadziejna, że nawet szkoda mi ją było sprzedawać na allegro, by ktoś inny się wkurzał że
wydał na nią kupę kasy, więc po rozegraniu 10 plansz poszła do kosza. Odradzam
każdemu.

ocenił(a) grę na 5
jacek_ambrosiewicz

Ja wytrwałem do końca, ale gra faktycznie beznadziejna. Poziom trudności też dziwnie regulowany. Na końcu mamy trzech bossów. Dwóch z nich ma 3 życia, po kilku sekundach bez strzelania stają się nieśmiertelni i odnawia się im życie, trzeba im znowu "rozbroić" zbroję itp itd. Przez pół godziny nie mogłem zrozumieć, dlaczego po zabiciu każdego z nich, oni wstawali i walczyli dalej. Coś tam babka mówiła, żebym zrobił, ale nic mi to nie mówiło. Ostatecznie na YT sprawdziłem i wyszło na to, że po zabiciu bossa mam krótką chwilę aby do niego podejść i go dobić. Sam koniec gry też ciągnie za sobą emocje porównywalne do zrobienia kupy. Co najwyżej ulgę, że więcej tej gry nie zobaczę.

ocenił(a) grę na 6
Bonaducci

he,he,he ja tez podczas grania w ten tytul, mowilem do siebie "niech to sie w koncu skonczyyy" nie chcialem przerywac w polowie, jak juz zaczalem grac to chcialem to skonczyc
Uwielbiam cyberpunk, Deusa Bunt Ludzkosci przeszedlem kilka razy, ale ta gra to byla prawdziwa meczarnia, monotonia, denna fabula i jeszcze te oczojebne swiatla, nie polecam nawet fanom cyberpunku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones