PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698113}
8,3 1 925
ocen
8,3 10 1 1925
Tales from the Borderlands
powrót do forum gry Tales from the Borderlands

Zapowiada się kolejna świetna przygodówka od TellTales, ale dlaczego musi być znów w epizodach? Czy TellTale Games nie umie stworzyć jednej pełnej gry i wydać ją w tej formie? Zapewne sprowadza się to tylko do pieniędzy. Za dopłacanie do każdego krótkiego epizodu zapłacimy więcej niż płacąc raz za pełną grę AAA. Podłość granicząca z wyzyskiem równa konwencji DLC (tych dodających coś co powinno być od poczatku w grze)

ocenił(a) grę na 8
EvilScrooge

W przypadku Walking dead płacisz raz i masz dostęp do wszystkich epizodów zaraz po ich ukazaniu się. Na pewno tak samo będzie tutaj.

EvilScrooge

Nie sądzę, że nie umie, może po prostu tak woli. To cecha rozpoznawcza tego studia.
Do tego, co napisała Ilusia, dodam, że wersja pudełkowa pierwszego sezonu TWD (wszystkie epizody, ukazała się jakiś czas po premierze piątego) kosztowała kiedyś bodajże 90 zł. W porównaniu do innych gier to niewiele.

Evangarden

Wiem, że tak chce... to był sarkazm.
Właśnie o to chodzi, że gra została "poprawnie" wydana dopiero po ukazaniu się całości gdy już nie mogłem uniknąć wszelakich spoilerów i wszystko widziałem. Widząc taką praktykę u wydawców aż mnie kości bolą. Albo wydajesz grę jak poprawny produkt albo się wygłupiasz wydając różne wersje płatnego dema w dłuższych odstępach czasowych.
Taka jest moja opinia w tym temacie i może się różnić od innych :)

ocenił(a) grę na 9
EvilScrooge

Ludźki, ludźki, o czym wy gadacie. Kupujecie grę raz na początku, a kolejne epizody są dostępne za darmo do ściągnięcia w dniu premiery. Gra się po prostu aktualizuje i tyle. Tak było w przypadku TWD i nadal jest z The Wolf Among Us :D

maslo95

Właśnie o to chodzi. To okropny system i już. Gra powinna poprostu wyjsć w całosci a nie rozpiepszana na kawałki. Wszystko zresztą już wyjaśniłem

ocenił(a) grę na 9
EvilScrooge

Szczerze to też mnie to momentami wkurza. Zwłaszcza gdy wciągnę się w akcję odcinka i ni z tego, ni z owego nagle koniec. No i czekaj teraz człowieku kilka miesięcy na nowy epizod. Chociaż taka taktyka jest ich znakiem rozpoznawczym, jak ktoś wcześniej wspomniał. Myślę, że pozwala im to lepiej dopracować produkt i wziąć pod uwagę opinie ludzi po pierwszej części.
Chociaż miłoby było gdyby wydawali od razu wszystkie odcinki :D

maslo95

tez mnie denerwuje ta praktyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones