PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698113}
8,3 1 924
oceny
8,3 10 1 1924
Tales from the Borderlands
powrót do forum gry Tales from the Borderlands

Jak w tytule, wymieniajmy się odczuciami :)
Mnie pierwszy odcinek bardzo pozytywnie zaskoczył, nie spodziewałam się aż tak dobrego tytułu
(choć tak czy siak, wszystko od Telltale zawsze wezmę w ciemno ;p ). Przede wszystkim świetny
humor, non stop podśmiewałam się w czasie gry. Fajni bohaterowie, ciekawie zaczynająca się
historia no i dużo akcji ;] a także, co ważne - nareszcie dostaliśmy długi epizod, nie patrzyłam
dokładnie na zegarek, ale z 2h rozgrywki jest ;]
Super sprawa, z niecierpliwością czekam na kolejne epizody oraz oczywiście na Grę o tron, jestem
właściwie pewna że i tamten tytuł mnie nie rozczaruje :)

ocenił(a) grę na 10
ewa1292

Zgadzam się w stu procentach, a jeśli kolejne epizody będą tak dobre jak ten, to "Tales from the Borderlands" prawdopodobnie łatwo zostanie moją ulubioną grą od TG (o ile nie ulubioną grą w ogóle). Humor znakomity, decyzje trudniejsze i nieco swobodniejsze od innych gier Telltale Games, fabuła poprowadzona lekko i przyjemnie (moje doświadczenie z serią Borderlands było zerowe i raczej nic mi nie umknęło), odcinek długi, dialogi i postacie wspaniałe (zwłaszcza genialny Rhys!), no i w końcu mamy trochę więcej możliwości w grze niż np. w "Wilku...", gdzie oprócz klikania Q i komunikacji z innymi nie było nic innego do roboty.

ewa1292

Bez wątpienia jeden z lepszych epizodów ze wszystkich gier Telltale Games, z którymi miałam do czynienia. Świetny, w niepowtarzalnym stylu. Dużo czarnego humoru znanego z serii "Borderlands" i sporo akcji. Scenariusz, voice acting, muzyka, oprawa wizualna – stoją na wysokim poziomie. Mamy strzelanie, walkę wręcz, skanowanie otoczenia i wyścigi rydwanów.
Pozytywnie zaskoczyła mnie długość epizodu - 2 godziny.

Pierwszy epizod ''Tales from the Borderlands'' narobił mi smaku na cały sezon.
Czego chcieć więcej? Kontynuacji – i to jak najszybciej.

ocenił(a) grę na 8
ewa1292

Bardzo pozytywne. Przyznaje szczerze że nie bardzo interesowało mnie Borderlands, ale po tej serii chyba dam mu szansę. Genialny humor to największa zaleta, podoba mi się też ukazywanie historii i tych samych wydarzeń z dwóch perspektyw. Pierwszy epizod zdecydowanie lepszy od Gry o Tron, a piszę to jako fanka uniwersum Martina, więc to już coś znaczy. Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy, póki co nie wyciągam pochopnych wniosków bo to póki co jedynie pierwsza część, ale TWD spada na ostatnie miejsce TellTale'owych serii w moim prywatnym rankingu.

ocenił(a) grę na 8
ewa1292

Moje odczucia też są pozytywne. Szkoda, że dopiero zaczyna moją przygodę z Borderlandsami i nie rozumiem niektórych rzeczy np. co to są te "voult keys" :( No i nie mogę się doczekać kolejnych odcineczków <3 Btw. coś mi mówi, że będziemy na kursie kolizyjnym z zer0 d; No i jeśli chodzi o minusy to należy do nich Fiona. Jakaś taka nijaka... Po trailerach myślałem, że będzie taką "złą d*pą", a tu nic d; Mimo to jednak wolę nią sterować niż Rhys'em d;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones