PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608598}
7,7 4 731
ocen
7,7 10 1 4731
Team Fortress 2
powrót do forum gry Team Fortress 2

zachwycacie? Gra bardzo przeciętna.

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

No, na przykład: <Wymień mi dowolny element tej gry*>.


*a ja ci napiszę, czemu się nim zachwycam.

_Garret_Reza_

Napisz mi czym się zachwycasz, bo gra chociaż darmowa szału nie robi...
League of Legends jest darmowe i jest np. baardzo fajne.

Ale to...nie można powiedzieć, żeby to była jakaś super gra.
O! Np. pierwsze co mi przyszło na myśl - grafika. Ja bym dał 5/10 za grafikę.

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

...moja misja skończona.

_Garret_Reza_

Czyli nie umiesz powiedzieć, czemu się zachwycasz tą grą...

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

Dużo zróżnicowanych klas, dobra grafika, dużo broni, czapki, crafting, achievementy, tryby gry no i TF2 jest wg. mnie najlepszym MMOFPS. Aha i nie lubię LOL'a. Mimo wszystko to kwestia gustu

ocenił(a) grę na 7
Mr_W

Grafika jest kreskówkowa, ma być taka jaka jest!

A co do samej gry - bardzo mi sie podobała ale potem zrobilem od niej 3miesieczna przerwe. Teraz uruchomiłem ją ponownie i po 5 minutach gry mam dość. Chaotyczna jest do bólu, nie wiadomo co się dzieje. Dzieciaki jęczące przez mikrofon to katorga. No i tak jak wtedy tak i teraz bardzo szybko mi się ona nudzi.

waldeck

Ja np. w League of Legends gram z przerwami już ponad 2 lata.

Szczerze mówiąc nie wiem, czym ta gra do siebie przyciąga.
Klasy do wyboru przeciętne, mapy również.
Nie wiem czemu, ale z FPS-ów mocno wciągnęło mnie Call of Duty np. - wiem,
że porównanie takiej darmowej kierki z taką produkcją jest niesprawiedliwe, ale
mimo wszystko nie wiem czemu wszystkich tak przyciągnęła.

Steam chyba na razie nie ma w ofercie dobrej darmowej gry.

ocenił(a) grę na 7
Mr_W

z Freeware FPS to najdłużej grałem w TF2 - 39.7h
Potem A.V.A i AA3 - obie po 2.4h
A w CoD BO mam 824 i zamierzam ciagnac dalej... To chyba o czymś świadczy prawda?

waldeck

Mimo wszystko np. Black Ops ma niższą ocenę niż Team Fortress 2.

ocenił(a) grę na 7
Mr_W

Bo przecież to "odgrzewany kotlet", " znowu to samo", "słaba grafika", "znowu to samo", "odgrzewany kotlet", "odgrzewany kotlet" i co najważniejsze TREYARCH GO ROBIŁ ( chyba główna przyczyna hejtów)

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

A ja w TFa gram bez przerw 4 lata - ponad 2100h.

Klasy do wyboru są ciekawe, każda postać ma inny rodzaj broni. Trybów i map do wyboru jest sporo, chociaż faktem jest, że szczególnie na polskich publikach gra się ciągle te same mapki. Kreskówkowa grafika bardzo dobra.

waldeck - co do dzieciaków spamujących przez mic, niestety zdarza się, akurat musiałeś trafić na moment bez admina na serwie ;), ale jest coś takiego, jak wyciszenie graczy i problem z głowy. A jak nie ogarniasz, a po przerwie masz do tego prawo, to polecam granie na serwerach, gdzie jest mniej ludzi.

ocenił(a) grę na 9
Ilusia92

Ja gram dopiero przez 1h i jeszcze nie ogarniam, ale fanie się zapowiada.

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

Grafika w grze choć jest bardzo komiksowa, to cholernie szczegółowa. Każdy element wyglądu postaci jest szczegółowy. Gra jest po prostu miła dla oka.

Mr_W

Grafika jak dla mnie świetna. Ponadczasowa.

Do tego dochodzą świetne mapy, 9 zróżnicowanych klas, z czego każda się różni bardzo, spy, inżynier, grubas itp. co tworzy niesamowicie grywalną grę. Masa eventów i atrakcji od Valve dopełnia obrazu genialności tej produkcji.

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

Gra jest bardzo dobra, LoL rownierz jest ok ale to inny gatunek i nie mozna porownywac tych 2-och gier

ocenił(a) grę na 10
KulturalneOcenianie

święta RACJA

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

każdy lubi co innego

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

hahahahah LOL to innt gatunek, i jest na tym samym poziomie co TF2 nie mam moze duzo przegrane bo mam tylko 19 h, ale skill moj mowi za siebie 30 killi spajperem 28 hedow :) najwieksza seria 9 :D

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

Narzekanie na grafikę w TF2 a zachwycanie się lolem :D lolłem

Mr_W

Ja się zachwycam, np.tym, ze jest za darmolca, że można odblokowywać setki przedmiotów, tworzyć nowe, a także zdobyć osiągnięcia(300+). Poza tym grafika jest zabawna i jak dotąd się nie zestarzała.
A ze dzieciaki jęczą do mikrofonu ? Tym to nie warto się przejmować.
Poza tym, twoje pytanie (które zapewnie skierowałeś do fanów tej gry) można by porównać do pytania "I co takiego fajnego jest CS/HL/HL2/wiedźminie/WOW-ie/LOL-u* ?"
*(niepotrzebne skreślić)

kamulec123

League of Legends - co dwa tygodnie nowi bohaterowie, jakieś urozmaicenie w grze.
Od samego zalogowania łatwo się we wszystkim połapać, rozgrywka ciekawa.
Jeżeli ktoś umie grać i współpracować z innymi to każda gra będzie inna.
Nowe plansze - ostatnio dodana np. Dominion; nowy tryb gry.
W dodatku skiny, itp. Zawsze coś nowego.

Gram z LOL-a już z przerwami ponad 2 lata i mi się nie nudzi na dłużej.

Pomijając fakt, że LOL i Team Fortress 2 to inne rodzaje gry, już bardziej bym porównał TF 2 z
serią Call of Duty.

Mr_W

Masz racje, że to zupełnie inne gry, ale do CoD też bym TF nie porównywała.
Nie zgodzę się jednak, że w Team Fortress 2 nie ma nic nowego - jeśli jesteś zaangażowanym graczem (czyt. oprócz grania posługujesz się wortalami typu wiki/tf2.com.pl i innym stronami pseudo-społecznościowymi typu TF2R/TF2OP) zauważysz, że ta gra tętni życiem - trochę pokopanym, czasem niedojrzałym i mocno komercyjnym, ale życiem. Co tydzień mamy nowy update niosący za każdym razem większe lub mniejsze zmiany. Podczas kiedy casualowy gracz widzi w kółko 9 klas i serwery Valve #XYZ wypełnione graczami F2P, społeczność gry przeżywa dodanie każdego nowego przedmiotu i gra sobie w odrębnych klikach. Nie wyobrażasz sobie co się działo kiedy dodano do gry skrzynię nr 40 o prawdopodobieństwie dropu 1 do ~10000 zawierającą tak długo oczekiwany przedmiot w typie strange ("kuriozum") - ludzie do tej pory są gotowi oddać dziewictwo za te parę pikseli.

Poza tym piszę jako fan samej gry, nie wspomnianych pikseli. Uwielbiam jej grafikę, bo jest humorystyczna i utrzymana w niepowtarzalnym klimacie. Uwielbiam zróżnicowanie klas i ich balans oraz to, że każdą klasą można 'zownić' przeciwną drużynę jeśli tylko wiesz jak. Na koniec zwyczajnie kocham te postacie - mają świetny design, teksty i dobrych aktorów głosowych. Jestem rysownikiem, który wymyśla takie postaci i po prostu doceniam ten aspekt gry jak nikt inny.

Na końcu napiszę, że mam bliskiego przyjaciela, który odkąd przestaliśmy grać w Warcrafta, non stop gra w LoL a w TF2 tylko od święta, więc doskonale rozumiem że zwyczajnie każdego kręci coś innego. Ja bez opamiętania gram w Team Fortress 2 - on w League of Legends. Czasem gramy razem w jedną lub w drugą grę i wszyscy są szczęśliwi, więc nie widzę tu naprawdę większego sensu udowadniania, co wspaniałego ma każda z gier i dlaczego innym podoba się to, czego ja nie lubię.

plomykowka

A co do skrzynki nr 40... Mam OCALONĄ skrzynkę nr 40.
Jest chyba dosyć rzadka, gdyż kiedy zapytałem się, ile jest warta, napisano mi, ze mógłbym za nią dostać 5 najdroższych w grze kapeluszy...

ocenił(a) grę na 10
kamulec123

#40 jest warta 9-10 kluczy, czyli ponad 20 rafinów. Ładnie Ci się trafiło :)

kamulec123

Ta skrzynia to chyba drugi najrzadszy non-promo (dostępny z dropu) przedmiot w grze. Pierwszym jest poprzednia salvaged, nr 30 :> i faktycznie jest warta ok 10 kluczy, a s. Huntsman w niej zawarty ponad drugie tyle, ha!

plomykowka

ho, ho, czyli chociaż raz miałem farta !

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

Poza nowymi bohaterami, wszystko to jest w TF2 (a co do połapania się w LoL-u, nie zgadzam się absolutnie). Kreskówkowa grafika jest świetna, klasy różnią się od siebie totalnie (a więc rozgrywka jest bardzo zróżnicowana), przedmiotów jest multum, a konstrukcja map i balans broni to klasa sama w sobie. A, no i jeszcze liczba map jest większa niż w nie jednej płatnej grze. No i porównaj sobie społeczność graczy w obu grach ;( tutaj o wybór nietrudno. Podaj choć jeden przykład gry sieciowej w której nie słyszysz piskliwych głosików na nieporządnych serwerach.

PS. Próbował ktoś prześledzić fabułę TF2? Na wiki można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o uniwersum :)

Mr_W

Muszę obalić twój argument: "Od samego zalogowania łatwo się we wszystkim połapać"-że niby co?! W LoL-a grałem jakieś 25 godzin i dalej nie wiem co i jak. Po 2- Team Fortress 2 co chwilę posiada coś nowego. Gracze tworzą mody, mapy, nowe przedmioty. A twórcy dodają je do gry. Co chwilę masz regularne DUŻE aktualizacje (np. Scream Fortress, Mann vs Machine, Australian Christmass), które dodają oficjalne now mapy i tryby gry.

TheWarden

Ja grałem tyle samo w TF2 i to ta gra nie jest przejrzysta.

Mr_W

Jeżeli ta gra Cię nie urzekła, to polecam obejrzeć na yt serię Meet the.. (Pyro,Scout,Sniper itp.)

Wykrzyknikk

Filmik o nazwie Team Fabulous 2 też dobry :D i w ogóle wszystkie przeróbki, bez sensu ale śmieszne

ocenił(a) grę na 1
Mr_W

Call of Duty i Battlefield 3 jest i tak dużo lepsze:D

ocenił(a) grę na 10
Mr_W

szczerze to wole tą grę niż wszystkie cs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones