PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622913}
8,4 11 064
oceny
8,4 10 1 11064
Tekken 3
powrót do forum gry Tekken 3

Zagrajcie we wszystkie części tekkena to możecie oceniać:)

SHOOTER_2

A Tekken pierwszy, 2, 3 i Tag Tornament to co? Nie grałeś. Kurde, no to nie możesz oceniać... lol

ocenił(a) grę na 10
howlet

Co się dziwisz, dzieciak nie tak dawno się urodził to nie zna takich "staroci" :P

ocenił(a) grę na 10
mmc7

Przecież Tekken 4 to syf. 3 The Best! Ale 5 też świetna!

ocenił(a) grę na 10
howlet

jak dlamnie T3 i TTT dwie najlepsze części te nowsze można sobie darować :P

ocenił(a) grę na 10
blysk_2

T5 jeszcze daje rade :) , ale fakt faktem T3 i TTT to kozaki na wieki wieków (bez amen )

SHOOTER_2

czyli jezeli gralem tylko w jedna czesc to nie moge jej ocenic tak?

ocenił(a) grę na 8
hupcio

dobry świr

ocenił(a) grę na 9
SHOOTER_2

- Jak zagracie we wszystkie milion części Final Fantasy (aaa! i najlepiej je wszystkie przejdźcie, i to na różnych wariantach teamów po 2-3 razy), to dopiero wtedy pozwolę wam którąkolwiek z nich oceniać!
- He?

ocenił(a) grę na 10
SHOOTER_2

Grałam sobie we wszystkie Tekkeny - począwszy od 1 i 3 jest the best

ocenił(a) grę na 10
SHOOTER_2

TROLLLOLO nie widzicie

ocenił(a) grę na 10
majkelnajt0

Shooter tu chodzi o coś więcej niż grafikę. W Tekkena jak się siadło z kuzynostwem albo kolegami to graliśmy od rana do wieczora hehe dobre czasy ;)

ocenił(a) grę na 10
heniek726

dokładnie, albo kumpel miał all postacie na karcie, przez przypadek usunął(albo ja usunąłem, nie pamiętam xd) a, że to jego ojciec odblokowywał postacie to jak najszybciej musieliśmy znów je odblokować ; d

ocenił(a) grę na 10
heniek726

Z przerwą na Dragon Ball oczywiście ^^

ocenił(a) grę na 10
SHOOTER_2

a co z street figter x tekken i tekken x street fighter? Nie grałeś pewnie to czemu oceniasz? ; o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones