PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616649}
8,1 3 992
oceny
8,1 10 1 3992
Tekken 5
powrót do forum gry Tekken 5

Dynamika, emocje, i wiele trybów oraz graczy. Nowe ciosy i umiejętności i oczywiście najlepsza grafa. POLECAM!!

ocenił(a) grę na 10
Spinel

Zgadzam się w zupełności,grzmociłem w gierkę mniej więcej w 2006r,to były niezapomniane chwile.

A ten numer elektryzuje mnie do dzisiaj

http://www.youtube.com/watch?v=EnGGI5xDGa4

Na marginesie dodam że Christie .M jest w tej części mega sexy,szkoda że Tekken 6 pozbawiony jest takiego klimatu jak omawiany poprzednik...

ocenił(a) grę na 10
Psycho_Daddy

Ja najcześciej walczyłem yoshimitsem (opanowałem go do perfekcji) , Lei oraz kingiem, byłem nimi niepokonany.

Zgodzę się z Psycho Daddy Christine to istna sex bomba, fajne cycki ma. : D

:D :D

ocenił(a) grę na 8
Spinel

Nie zgodzę się. Jak dla mnie najlepsza jest część trzecia. Fajne są nowe patenty i nowe postacie, jednak brakuje mi tutaj jakiegoś trybu w stylu Tekken Force Mode - wybiera się swoją ulubioną postać i jazda. Devil Within jest spoko, ale po jakimś czasie ma się już tego dość. Trójka miała też dużo lepszą grywalność - a może po prostu to ja się starzeję...

użytkownik usunięty
Midgardsorm

Zgadzam się z tobą ale oprócz trójki równie dobry według mnie był TTT a do tego jeszcze opcja tekken bowl.A jeśli chodzi o piątkę to też jest świetna tylko właśnie brakowało jakiegoś świetnego trybu.Ale we wszystkie Tekkeny już dawno grałem jakieś 3 lata temu,dlatego będę je musiał kiedyś sobie dobrze poprzymominać i sobie popykać.

ocenił(a) grę na 9
Spinel

Nie wiem jak wy ale jak spotykamy się z przyjaciółmi to gramy razem, na zmianę i to jest super zabawa. Lepiej nie widzieć, jak ktoś przegrywa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones