PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616649}
8,1 3 992
oceny
8,1 10 1 3992
Tekken 5
powrót do forum gry Tekken 5

i już teraz napiszę, że wkurza mnie obecność bab w takich grach :D

grałem sobie marshall lawem i nagle baba w klapkach mnie pokonała... to psuje klimat gry,
przynajmniej moim zdaniem.

kiedy jestem umięśnionym i gibkim karateką i przegrywam z piąchy mięsniaka paula to wszystko
jest ok. Jak mnie jednak pokonała plażowiczka to aż musiałem wyłączyć xP

MegaSzczota

Drogi pamiętniczku,

drugi dzień grania: nie wiem co myśleć. Z jednej strony ładniejsza grafika i efekty wizualne, znacznie ładniejsze niż w tekkenie 3 i powoli do niej przywykam a z drugiej strony coraz więcej jakichś psujących klimat gówien. Wybrałem Kazuyę. Zamiast wojownikiem na glebie to grałem jakimś dupkiem w garniturze na lodowcu i wokół chodziły pingwiny.

może jutro będzie lepiej...

ocenił(a) grę na 9
MegaSzczota

Serio? xD W życiu ciekawszego problemu nie słyszałam jak te 'klapki' :p
Przecież liczy się konkretny styl jakim się dana postać posługuje a nie jej desing :p który jest jedynie umowną wizualizacją 'charakteru' postaci i kompletnie nie wpływa na jej sposób walki :p

Poza tym wybacz, ale jeśli miałabym grywać wyłącznie rzeczonymi mięśniakami pokroju Marduka, Paula albo seryjnego Jacka, to raczej estetycznie długo bym tego nie zdzierżyła, za dużo testosteronu xD
Zdecydowanie wolę grywać przedstawicielkami własnej płci :p jakoś z nimi łatwiej mi się utożsamia :p ot zagwozdka xD

Jak wolisz bardziej 'czysto męskie' scenerie mogę zaproponować serię WWE (np: "WWE 2K15", czy którąś z starszych odsłon), "UFC Undisputed 3", albo na upartego "TNA iMPACT!" :p

Rejka

Ja lubię jak wojownicy wyglądają jak wojownicy, sorki, laska z plaży w klapkach nie pasuje tutaj - dla mnie jest oczywiste dlaczego nie, Ty z kolei nie wiesz o co mi chodzi... No cóż, ludzie się różnią. Styl absolutnie nie stanowi wyłącznego charakteru postaci. Zdzierżyłabyś sedes w tekkenie tylko dlatego, że ma fajny styl walki? No przynajmniej ja nie...

ocenił(a) grę na 9
MegaSzczota

Zdzierżyłam Kangura i Pandę zdzierżę wszystko :p taka konwencja :p więcej dystansu i humoru! ;)

Deal with it or drop it :p Jeśli szukasz czegoś stricte realistycznego odsyłam do już poleconych :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones