PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717175}
7,4 1 624
oceny
7,4 10 1 1624
Tekken 7
powrót do forum gry Tekken 7

Premiera Tekken 7 na automatach w Japonii za nami(18 Marca) Teraz tylko czekać kiedy premiera na konsole. Pochwalcie się jaka jest wasza ulubiona postać:

Od siebie dodam ze gram Jinem. Jeszcze nie ma potwierdzenia czy sie pojawi ale jestem dobrej myśli. To świetna postać, wymagająca, trudna ale dająca wiele radości z grania. Pojawił sie od części 3 i na stałe zagościł jako główna postać Turnieju Zelaznej Pięści.

knight25

Co do postaci to jestem gleboko rozżalony faktem nie pojawienia sie w obecnej czesci Eddyego, Ravena i Yoshimitsu.. a zamiast nich dodali jakiegos araba... sic!
Wiadomo ze Yoshi od pierwszej czesci goscil w grze wiec byloby to grubym nietaktem z ich strony nie dajac go to 7 czesci. Ravena polubilem bo jest to jedyna postac walczaca stylem Togakure ryū ninpō ktory jest mi bardzo bliski.
Nie wszystko stracone bo te postacie moga zostac dodane w dlc (dla mnie platne dlc jest czyms chorym i wymyslem amerykancow).
Mam taka nadzieje ze o ile nie pojawia sie na premiere to moze pozniej w formie dodatku.

knight25

Co do postaci to jestem gleboko rozżalony faktem nie pojawienia sie w obecnej czesci Eddyego, Ravena i Yoshimitsu.. a zamiast nich dodali jakiegos araba... sic!
Wiadomo ze Yoshi od pierwszej czesci goscil w grze wiec byloby to grubym nietaktem z ich strony nie dajac go do 7 czesci. Ravena polubilem bo jest to jedyna postac walczaca stylem Togakure ryū ninpō ktory jest mi bardzo bliski.
Nie wszystko stracone bo te postacie moga zostac dodane w dlc (dla mnie platne dlc jest czyms chorym i wymyslem amerykancow).
Mam taka nadzieje ze o ile nie pojawia sie na premiere to moze pozniej w formie dodatku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
knight25

Raczej King.

ocenił(a) grę na 7
knight25

Lili

użytkownik usunięty
knight25

Jeśli miałabym wybrać jedną ulubioną to byłby to Hwoarang

ocenił(a) grę na 8
knight25

Od zawsze najlepiej mi się grało Lee ;D i nie mogę się go doczekać w tej odsłonie.

ocenił(a) grę na 9
slashadow95

Ja Lee nie ogarniałem nigdy właśnie :)

ocenił(a) grę na 10
knight25

Dwa słowa: Jin Kazama

knight25

Xiaoyu bez zastanowienia, niezmiennie ulubiona postać od Tekkna 3.

ocenił(a) grę na 9
rascal0pl

Wolę Annę

Himiteshu

Anna to jedna z tych postaci, gdzie wystarczy naciskać wszystkie klawisze na raz :)

ocenił(a) grę na 9
rascal0pl

No jak tak grasz w bijatyki to brawo...

ocenił(a) grę na 9
knight25

Hwoarang

ocenił(a) grę na 10
knight25

Feng Wei

ocenił(a) grę na 8
knight25

Ling Xiaoyu.

ocenił(a) grę na 8
knight25

Z klasycznych Yoshimitsu, a z nowych Eliza

ocenił(a) grę na 9
knight25

Kazumi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones