PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638536}
8,2 884
oceny
8,2 10 1 884
Tekken Tag Tournament 2
powrót do forum gry Tekken Tag Tournament 2

Kupiłem sobie TTT2 na PS3 żeby przypomnieć sobie stare dobre czasy, równoczesnie kupiłem też
Dead or Alive 5 któe jest o niebo lepsze niż tekken kolorowa papka 2. Tu oczopląsu można dostać,
pamiętam jak na psx grało się w tekkena 3 byłem zachwycony, potem na ps2 miałem Tekkena 4 i 5,
nie było najgorzej, nawet na psp dark ressurection i Tekken 6 lepiej się grało niż to coś. Aż się
zastanawiam czy Tekken 6 nie będzie lepiej kupić i pograć, ma ktoś na ps3 ???

ocenił(a) grę na 7
Mateo_SF

DoA 5 to jest dopiero papka, ale systemowa. Takiego słabego systemu walki to długo nie widziałem, totalnie nie przystępny ani nie intuicyjny. Nie polecam nikomu tej serii chyba, że po alko chce ktoś grać.

PugawyLukay

Jedno i drugie można lubić. Tekken Tag 2 i Doa 5 to świetne gry.

ocenił(a) grę na 10
grzegorz_cholewa

Nie zapominaj o Soul Calibur 5

ocenił(a) grę na 10
PugawyLukay

Ja mam DOA5 i calkiem przyjemnie mi sie gra, ale faktycznie system wkur wiajacy troszke i w ogole nie intuicyjne. No coz, trzeba sie przyzwyczaic

ocenił(a) grę na 10
Mateo_SF

Yyyy chyba kpisz kolego, to najlepszy tekken od czasów 5, zawsze było kolorowo tylko silnik graficzny nie mogl teraz tego pokazac. Zobacz jak Tekken 7 wygląda

Himiteshu

Widziałem zwiastun, ładnie to wygląda i poważniej niż TTT 2. Mi się też nie podobają stroje jakieś takie komiczne są. Ale pograłem ostatnio trochę i gra się w sumie fajnie.

ocenił(a) grę na 10
Mateo_SF

W zwiastunie nie pokazali ani sekundy gameplayu przeciez.... obejrzyj sobie walki z arcadów. Jakie komiczne stroje niby?

Himiteshu

Obejrzałem zwiastun z elementami gameplayu, głupi nie jestem, a w TTT2 gracze komputerowi w arcade mode mają komiczne stroje, nie orginalne w jakich występowali do tej pory tylko jakieś dziwne.

ocenił(a) grę na 10
Mateo_SF

Tak, bo są po customizacji i każdy grać z ktorym grasz online ma poprzebieraną swoją postać, to je Tekken

ocenił(a) grę na 7
Himiteshu

To wszystko przez to ze ten pajac w okularach przeciwslonecznych przejal serie i ta zalicza spadek w dol. Cyrk i wiocha, jak nie napier.dalanie specjalami w revolution to przegiete juggle w ttt2 i rage. Postacie z dupy i rownie z dupy przedmioty w tym o zgrozo bronie. Trzymaja sie systemu walki jak nasi politycy stolka bo tylko to zostalo dobrego pomijajac to o czym wspomnialem wczesniej.

ocenił(a) grę na 10
PugawyLukay

Na szczęście Tekken 7 na razie zapowiada się na krok do przodu duzy i daje nadzieję na powrót czasów świetności. Nie zapominajmy też o Tekken x Street Fighter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones