PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638536}
8,2 884
oceny
8,2 10 1 884
Tekken Tag Tournament 2
powrót do forum gry Tekken Tag Tournament 2

jaki tryb , ile razy i jakimi zawodnikami trzeba przejsc gre zeby odblokowac nowe postacie??

kebi17

Same się odblokowują jak pograsz sporo online. Tak mi się przynajmniej wydaję bo ja tak miałem.

ocenił(a) grę na 8
maurycy_86

i tu problem bo ja online na xboxie nie gram, bo kase chce:(

kebi17

Nie grasz online w tekkena? Wybacz ale to trochę bez sensu . Prawdziwa jazda zaczyna się online, z komputerem to można co najwyżej się pobawić. Na xboxie płaci się za grę online? Na PS3 jest za darmo :)

ocenił(a) grę na 8
maurycy_86

no wlasnie na x jest platne. a gram ze znajomymi, z komputerem mi sie nie chce;;p

kebi17

tyle co ja gram online to już dawno byłbym bezdomny hehe, PS3 górą :)

maurycy_86

koledzy potrzebuje online passa do TTT 2 ma ktoś na sprzedasz lub wymiane ?

kebi17

Na allegro jest pełno kluczy 2-dniowych za 1 zł. Kup, aktywuj Golda na 2 dni i jak tylko wejdziesz do trybu on-line, odblokuje Ci wszystkie 8 dodatkowych postaci.

siNNer_pl

A jakie są dodatkowe postacie bo w tym co ja mam to mam wrażenie że są wszyscy.

Mateo_SF

Michelle, Kunimitsu, DR. Bosc., Violet, P. Jack, Slim Bob - te na samej górze. Jeżeli je masz, to masz odblokowane DLC.

siNNer_pl

Jutro sobie sprawdzę bo dzisiaj nie mam jak, ale kojarze coś że Slim Bobem i Violet grałem więc może i ich mam. Ale wymieniłeś mi 6 a wyżej jest mowa o 8.

Mateo_SF

Wymieniałem z pamięci i nie kojarzę wszystkich. Gra weszła już do klasy Essentials/Classics i wszystkie DLC już na bank są odblokowane. Zobacz na datę wątku.

siNNer_pl

nie no ok ok, przecież się nie rzucam. Po prostu lubię miec w biatyce komplet postaci, dlatego cholernie mnie denerwują padnięte serwery THQ bo w ufc3 nie mogę mieć wszystkich zawodników i Dead or Alive 5 kupiłem nie kompletna wersję co mnie wkurzyło jak pojawiła sie wersja ultimate. Będe musiał dokupić zawodników z ps store tylko pytanie czy nie lepiej sprzedać wersję zwykłą i kupić rozszerzoną, czy nie wyjdzie tak taniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones