PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612261}
8,0 926
ocen
8,0 10 1 926
Tekken Tag Tournament
powrót do forum gry Tekken Tag Tournament

Tekken Tag Turnament to taki lepszy Tekken 3, wyszedł na start PS2 i pokazał jego możliwości. Czy zrobił to w dobrym stylu, jak dla mnie zrobił to świetnie bo zaprezentował nową generację. Wystarczy zobaczyć jak gra wyglądała pierwotnie na automatach, można napisać że taki podrasowany Tekken 3. Zaś na konsolach pokazał zupełnie nową jakość, szkoda że na nośniku CD przez co wiązały się ograniczenia, ale o nich opowiem w recenzji.

Zaś sama gierka eeehhhh ostatni taki Tekken przed tendencją spadkową. Ja nie zapomnę gazety PLAY oraz kilku innych, jak wszędzie był Tekken Tag Turnament, jak te zdjęcia z gry robiły wrażenie. A potem jak się odpaliło to na swoim TV 15/22 Cale to naprawdę robiło to wrażenie. Pamiętam jak kiedyś z dupy, zrobiłem porównanie. Postawiłem TV 15 cali obok TV 22 cale, do mniejszego TV był podpięty PSX i odpalony Tekken 3, a do większego PS2 i Tekken Tag Turnament, wrażenie nie z tej ziemi. Można powiedzieć że gdybym to nagrał a 2 lata później wrzucił do sieci, to było by to pierwsze porównanie.
O tej grze można było by naprawdę wiele napisać, ale od czego jest recenzja :).

https://www.youtube.com/watch?v=OC1KrUHEjqg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones