PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607739}

Tension

The Void
7,0 139
ocen
7,0 10 1 139
Tension
powrót do forum gry Tension

Techland

użytkownik usunięty

Brawo dla polskiego dystrybutora za tak porządną polonizację tej gry, tymbardziej, że nie jest ona szczególnie popularna. Mam nadzieję, że z czasem grę tę pozna więcej graczy w naszym kraju.

W mediamarkcie natknąłem się na tą grę, kosztowała niecałe 15 zł. Zastanawiałem się czy jej nie kupić. Ostatecznie jej nie kupiłem gdyż nie przepadam za horrorami, ale czytając opinię dociera do mnie że popełniłem chyba błąd. Dobrze byłoby zagrać w grę, która jest "inna".

użytkownik usunięty
doliwaq

"Tension" jest istną mieszaniną różnych gatunków. Są w niej elementy: RPG, FPP, przygodówki, a nawet gry ekonomicznej. Oczywiście, można zaliczyć ją do horrorów, ale głównie ze względu na ciężki i psychodeliczny (przynajmniej dla mnie) klimat w niej panujący. Nie jest to raczej survival horror w stylu "Resident Evil".

Kupiłem "Tension" i niedługo się okaże czy dobrze zrobiłem.

doliwaq

I jak wrażenia?
Sam się zastanawiam czy kupić.

Gandalf777

Niesamowicie oryginalna gra... Nawet za dobrze jej nie pojąłem. Grałem w nią jeden dzień, jednak nie jest dla mnie - bardziej pasują mi strategie i RPG. Ale dla kogoś, kto lubi nietuzinkowe gry, jest w sam raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones