PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627175}
7,8 2 436
ocen
7,8 10 1 2436
Terraria
powrót do forum gry Terraria

Ciekawy pomysł.

ocenił(a) grę na 8

Gra z mety określona, jako ,,podróbka Minecrafta" (głównie przez dzieci neo, które zobaczyły 1 filmik na YT). Prawdopodobnie początkowo była jakimś tam natchnieniem dla twórców, ale jednak rozgrywka jest zupełnie inna - jest to bardziej platformowa zręcznościówka, wzbogacona o deformowalny teren, wydobycie surowców, samodzielne tworzenie narzędzi itp. Każdy, kto pograł chociaż przez chwilę w obie gry wie, że porównywanie nie ma sensu, a ten tekst o podróbkach jest wyssany z palca. Zwłaszcza, że w pewnym momencie twórcy Terrarii wyraźnie prześcignęli Minecrafta w pomysłowości (i pracowitości).

ocenił(a) grę na 10
Bodzepor

Jak dla mnie to prawda. Gra się znacznie różni od Minecrafta. Budowanie nie daje zbyt dużo frajdy, ale ogólnie Terraria jest lepsza.

ocenił(a) grę na 8
KiKfilmOWIEC

Z budowaniem to tutaj chodzi o to, żeby sobie zrobić bazę, która uchroni cię przed zeżarciem przez potwory. I tak każdy budynek wygląda w zasadzie tak samo, bo wielkich możliwości popisania się inwencją twórczą w 2D nie ma.

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

Jakieś możliwości zawsze są... niby każda baza podobna, jednak każdy gracz buduje trochę co innego. Moim zdaniem to, że Terraria jest w 2D nie oznacza, że nie da się budować ładnych budowli... nie każdemu wystarczy szałas z drewna i brzydki, monotonny "hotel" dla NPC...

ocenił(a) grę na 8
TheChosenTwo

To pochwal się, co zbudowałeś takiego rewelacyjnego, bo ja naprawdę nie wiem, co tu można wymłodzić, oprócz wielokątów w różnych kształtach.

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

Ech... może nie pokażę Ci czegoś swojego, ale pokarzę Ci to: http://www.youtube.com/watch?v=_b88LhZi-pE
Zadowoliłem jaśniepana?

ocenił(a) grę na 8
TheChosenTwo

Super, kopiec kreta.:P
Daj spokój z tym upieraniem się, że tu można nie wiem co zbudować, bo to po prostu śmieszne.

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

To był tylko jeden filmik... http://www.youtube.com/watch?v=uxN5SNorXQc http://www.youtube.com/watch?v=R-LFSzDi8So http://www.youtube.com/watch?v=27BQ5BJP9nA
Aha... a teraz panie śmieszku podaj mi 5 gier (oprócz minecrafta), które dają większą możliwość kreacji od Terraria (i nie wymieniaj mi tu klonów Minecrafta takich jak Manic Digger czy Fortress Craft... nie wymieniaj również tytułów takich jak Roblox czy Mythruna, bo pomimo iż nie do końca są "klonami" Minecrafta, to jednak są do niego bardzo podobne)

ocenił(a) grę na 8
TheChosenTwo

No cuuuudne kopce kreta i pudełeczka. Nie mogę oczu oderwać, zaraz sobie screena machnę i na tapetę wstawię.:P
Po cholerę mam ci wymieniać te gry (pochodzące zresztą z zupełnie innej parafii, niż Terraria) i skąd w ogóle mam wziąć 5 innych, skoro najgłośniejsze i najlepsze już powymieniałeś? Śmiech z ciebie, planktonie.
Ale dobra - Tanki na Pegasusie, tam to dopiero można było cudeńko zbudować, raz taką zajebistą sztukę machnąłem, że aż wycieczki ze szkół przychodziły oglądać.
I co, chciałeś mnie zaszachować, a teraz ci łyso, nie?:P

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

Tanki? Dobre! Grałem w tanki... i nie, nie jest mi łyso... czyli dla Cb jedyną możliwość kreacji daje Minecraft, jego klony i Tanki?! Srlysly? Może zaraz powiesz Age of Empires? To że w jakiejś grze jest edytor map nie znaczy, że jest suuuper kreatywna... no ale dobra... pokaż mi gdzieś takie "cudeńko" z tanków... "PS raz taką zajebistą sztukę machnąłem, że aż wycieczki ze szkół przychodziły oglądać." Bwahaha chwalisz się jak dziecko z podstawówki... w tej bajce były smoki? bwahaha...

ocenił(a) grę na 8
TheChosenTwo

Hah, myślisz, że będziesz na krzywkę oglądał takie cuda?
Dorośli po 5 dych od osoby, wycieczki szkolne i emeryci zniżka 20%.

ocenił(a) grę na 10
Bodzepor

A są zniżki dla rodzin? Bo zastanawiamy się gdzie na weekend pojechać:)

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

Terraria to gra przygodowa z elementami budowy.
Minecraft to gra budowlana z elementami przygody.

Jedna i druga jak dla mnie jest zarąbista na swój sposób :)

Bodzepor

A ja jednak uważam, że Minecraft jest lepszy. Dlaczego? Bo grałem w niego ponad rok. A Terraria znudziła mi się po 20 godzinach. Ile można latać po jaskiniach? W Minecrafcie przynajmniej mamy jakiś cel, co prawda nie odgórny, ale sami go sobie stawiamy np. zbudowanie wielkiego miasta. A w terrarri? Łazimy po jaskiniach, żeby zdobyć surowce, które wykorzystamy na ulepszenia i przedmioty, aby móc głębiej łazić po jaskiniach itd.

kenexgro

Terraria ma cel - pokonać wszystkich bossów, a jest ich bodajże 7. A co do Terrari to według mnie jest lepsza od Minecrafta i też uważam za bezsensowne nazywanie Terrari podróbką Minecrafta.

yoziom666

"też uważam za bezsensowne nazywanie Terrari podróbką Minecrafta."

No z tym się zgodzę. Tak piszą zazwyczaj "dzieci Minecrafta", które w Terrarię nawet nie grały.

ocenił(a) grę na 10
kenexgro

Nie wiem kiedy ostatnio grałeś ale odpowiadam na stary kom ale ocena chyba ta sam co w tedy. Teraz mamy trzy tryby gry każdy wbijamy po ubici bossa specjalnego, bossów jest z 20 jak nie więcej, podrasowano grafikę, broni z fajnymi efektami i potężną mocą jest ogrom, cel jest taki że trzeba bossów ubić. Mamy kilka eventów chyba z 10 plus ten finałowy (jest finał gry) który trwa kilku fazowo, od zabicia kultystów, walkę z ich szefem potem cztery filary i masa potworków, każdy filar inny i inne potworki potem na koniec walka z moon lordem, taki gigantyczny w skali gry boss który jest bardzo silny. Grę od 2013 w którym dodałeś post rozbudowali z 200x niż wtedy. Polecam odświrzyć wygląda to lepiej wizualnie i lepiej się gra (gram od początku tej gry).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones