PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627175}
7,8 2 436
ocen
7,8 10 1 2436
Terraria
powrót do forum gry Terraria

To zmiotłaby Minecrafta z powierzchni Ziemi :)

ocenił(a) grę na 6
kenexgro

Wcale nie.

ocenił(a) grę na 10
kenexgro

Gdyby Terraria była w 3D straciła by swój cały klimat.

kruk6666

Owszem. Ale zyskałaby inny, byłaby bardzo grywalna (na pewno bardziej od staczającego się Minecrafta). Najpierw ludzie narzekają, że gry są do siebie takie podobne, a jak ktoś proponuje zmiany, to narzekają, że gra straciłaby "cały klimat". Zresztą nikt by nie zabraniał grać w wersję 2D.

ocenił(a) grę na 10
kenexgro

I tak terraria jest bardziej grywalna. Właśnie grafika 2D przypomina mi stare dobre czasy Pegazusa, a do tego sandbox, masa przedmiotów, potworów sprawiają że gra jest jedyna w swoim rodzaju. Jeśli powstała by w 3D to wyglądała by tak minecraft na modach.

kruk6666

Ja bym zagrał :)

Szczerze mówiąc to przejadła mi się ta moda na sentymenty i "stare, dobre czasy". Dla mnie to takie pójście na łatwiznę. Zróbmy grę w starym stylu, bo to będzie znacznie prostsze, a miłośnicy podróży sentymentalnych wskażą to jako zaletę. Nie mówię, że takie gry już z definicji są złe, bo zdarzają się perełki, ale ostatnio za dużo się tego namnożyło. Bańka w końcu pęknie.

Jakiś czas temu odkopałem Pegazusa i większość gier nudziła mi się po kilku minutach. Ot proste mini-gierki z powtarzalnymi etapami, jakich teraz pełno w internecie. Na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że to była złota era. Wielu zapewne kieruje się wspomnieniami, a nie stanem faktycznym. Kiedyś rzeczywiście byliśmy mniej wymagający.

ocenił(a) grę na 10
kenexgro

To że w Terrari akurat bardzo podoba się ten retro styl, to nie znaczy że od razu jestem jakimś zgredem co tylko stare gry lubi. Zgadzam się z Tobą, niektórzy przesadzają z tymi starymi grami. Kiedyś gry nie były lepsze, ani gorsze, były inne, bo byli wtedy inni odbiorcy i inne możliwości. Sam też teraz nie przepadam za starymi grami, ale czasami fajnie jest wrócić do korzeni :)

ocenił(a) grę na 10
kruk6666

Ja powiem inaczej :) Terraria nie ma aż takich wymagań a jakby sie postarać to byłby mniejsze. Teraz pomyśl że Terraria wyszła w 2002 roku albo coś koło tego. Wtedy to nie Tibia czy minecraft albo jakieś far cry czy inny rts wytyczałby gamingową drogę w nowym stuleciu :) Terraria ma coop/multi po lan. KAŻDY by w to grał!!!

ocenił(a) grę na 10
kenexgro

w zasadzie to już istnieje :) https://store.steampowered.com/app/374040/Portal_Knights/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones